Gorące premiery do nadrobienia w weekend na Showmax Polska

Facebooktwitter

The Handmaid's Tale S2
Działo się! W tym tygodniu na Showmax zagęściło się od długo wyczekiwanych premier.

Poza nowymi odcinkami Kobiet mafii i trzymającej w napięciu Opowieści podręcznej, pojawiły się też zupełnie nowe propozycje – współczesna, serialowa adaptacja Trzech dni Kondora z 1975 roku, w której miejsce Redforda zajął Max Irons oraz wyczekiwany przez fanów Marvela seria Cloak & Dagger. Wszystkie nowości do nadrobienia w weekend dostępne tylko na Showmax. 

OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ 2: Odc. 8 – Kobiecy obowiązek

June i Serena odkrywają nową płaszczyznę porozumienia, gdy dziecko jednej z Podręcznych zaczyna poważnie chorować.

 

KOBIETY MAFII: Odc. 2. – Masz minutę

Po tym, jak ABW składa Beli (Olga Bołądź) propozycję „nie do odrzucenia”, funkcjonariuszka przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem. Gangster z grupy mokotowskiej – Żywy (Piotr Stramowski) – postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość za śmierć przyjaciela.

 

CLOAK & DAGGER: Odc. 1 – Pierwsze światło

Cloak & Dagger - ©2018 MARVEL & ABC Studios

Dwoje nastolatków z bardzo różnych środowisk zostaje obdarzonych supermocami, które w tajemniczy sposób są ze sobą powiązane. Kontrolująca światło Tandy i Tyrone, posiadający niezwykłą zdolność zalewania innych ciemnością, zaczynają współpracować. Tworzą niesamowity duet. Nastoletnich superbohaterów łączy też niebezpieczeństwo, które na stałe zagościło w ich życiu.

 

 

TRZY DNI KONDORA: Odc. 1 – Jakaż samotność

3 dni kondora S1

Serialowa adaptacja szpiegowskiego thrillera z Robertem Redfordem.

Młody analityk, Joe Turner, dowiaduje się, że CIA używa jego algorytmu, by śledzić obywateli USA. Wkrótce na jaw wychodzi spisek, zagrażający milionom ludzi. Joe musi uciekać, bo sam staje się celem.

O Showmax
Showmax to internetowy serwis z serialami i filmami. W ramach miesięcznej opłaty 19,90zł użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Showmax Polska: Premiery seriali Cloak & Dagger (2018) oraz Condor / 3 dni Kondora (2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 3 (08.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner