Planowane premiery na grudzień 2019 w ofercie Netflix Polska – nasza lista nieoficjalna

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.1]

18 grudnia

 • Soundtrack – serial, sezon 1
  Któż z nas nie ma swojej ukochanej piosenki? „Soundtrack” to przepełniony muzyką i pełną gamą uczuć serial dramatyczny opowiadający historie miłosne bardzo zróżnicowanej grupy osób z dzisiejszego Los Angeles poprzez muzykę, która żyje w ich sercach.

20 grudnia

 • Wiedźmin / The Witcher – serial, sezon 1
  „Wiedźmin” to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Geralt z Rivii, samotny zabójca potworów, usiłuje odnaleźć się w świecie, w którym ludzie bywają gorsi niż bestie, na które poluje. Przeznaczenie splata jego losy z potężną czarodziejką i skrywającą groźną tajemnicę młodą księżniczką. Razem muszą stawić czoła licznym zagrożeniom na pogrążającym się w chaosie Kontynencie.

 • Dwóch papieży – film
  Nominowany do Oscara reżyser „Miasta Boga”, Fernando Meirelles, oraz trzykrotnie nominowany do Oscara scenarzysta Anthony McCarten przedstawiają opowieść ukazującą kulisy jednej z najbardziej brzemiennych w skutki zmian na najwyższych szczeblach władzy ostatnich dwóch tysięcy lat. W 2012 roku, rozczarowany kierunkiem, w którym zmierza Kościół katolicki, kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce) prosi papieża Benedykta XVI (Anthony Hopkins), by pozwolił mu odejść na emeryturę. Wówczas zmagający się ze skandalem i nękany wątpliwościami papież wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Rzymu, by powierzyć mu sekret, który wstrząśnie fundamentami Kościoła. W czasie toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem oraz poczucia winy z przebaczeniem dwaj hierarchowie o bardzo odmiennym spojrzeniu na świat muszą stawić czoło przeszłości i nawiązać nić porozumienia, aby zbudować przyszłość Kościoła, który liczy ponad miliard wiernych na całym świecie.
  * Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami

24 grudnia

 • Zagubieni w kosmosie – serial, sezon 2
  Na rodzinę Robinsonów czeka jeszcze więcej przygód, ale też więcej niebezpieczeństw! Jowisz 2 utknął na tajemniczej oceanicznej planecie, a ich ukochany robot gdzieś zniknął. Aby powrócić do pozostałych członków kolonii, Robinsonowie muszą działać wspólnie z przewrotną manipulantką doktor Smith oraz jak zwykle czarującym Donem Westem. Rodzina szybko odkrywa, że nic nie jest takie, jakim się wydaje: poszukiwania robota oraz bezpiecznej drogi na Alpha Centauri prowadzą ich do niespodziewanych odkryć i niesamowitych zagrożeń. Zrobią jednak wszystko, by ochronić siebie nawzajem — przetrwanie to w końcu ich specjalność!
  Za produkcję tego oryginalnego serialu Netflix odpowiada firma Legendary Television.
  W serialu „Zagubieni w kosmosie” występują: Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey. Producentami wykonawczymi są Zack Estrin (showrunner), Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama i Burk Sharpless.

26 grudnia

 • Ty / You – serial sezon 2 [ aktualizacja 4 ]
  Czarujący kierownik księgarni popada w obsesję na punkcie młodej pisarki, po czym robi wszystko, by stać się częścią jej życia.

30 grudnia

 • The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened / 斉木楠雄のΨ難 Ψ始動編 – serial Anime, sezon 1
  Bycie esperem fajnie wygląda na ekranie, ale gdy Saiki Kusuo próbuje żyć jak normalny nastolatek, robi się już gorzej. Nowy serial anime oparty na kultowej mandze.

31 grudnia

 • Sąsiad / El Vecino / The Neighbor – serial, sezon 1
  Javier, dwudziestolatek zmagający się z dorosłością i własną dziewczyną, niespodziewanie zostaje superbohaterem. Na podstawie komiksów Santiago Garcii i Pepo Péreza.
 • Tut Tut Autka w Pagórkowie / Go! Go! Cory Carson – serial, sezon 1
  „Go! Go! Cory Carson” to serial animowany dla przedszkolaków wytwórni Kuku Studios z kalifornijskiego Berkeley. Producentami wykonawczymi serialu są Alex Woo („WALL·E”, „Ratatuj”), Stanley Moore („Gdzie jest Dory”, „Uniwersytet Potworny”) oraz Tone Thyne („Wspaniałe zwierzaki”, „The Adventures of Napkin Man!”). Twórcy stworzyli serial „Go! Go! Cory Carson”, biorąc na warsztat zabawki z serii Go! Go! Smart Wheels produkowane przez firmę VTech Electronics. Głównym bohaterem serialu jest młody samochodzik Cory Carson, który przeżywa niezwykle pokręcone przygody w Bumperton Hills.

 

Dalsze grudniowe premiery podamy jak tylko otrzymamy o nich informację bezpośrednio ze strony Netflix Polska lub z nieoficjalnego źródła. Należy pamiętać, iż terminy poszczególnych premier mogą ulec zmianie, o czym będziemy informować w miarę możliwości.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły przy tworzeniu listy.


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 17 listopada 2019

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 17 listopada 2019

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Planowane premiery na grudzień 2019 w ofercie Netflix Polska – nasza lista nieoficjalna

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...