Planowane premiery na sierpień 2019 w ofercie Netflix Polska – lista nieoficjalna

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.9]

3 sierpnia

 • Wyznania morderców  / A AM A KILLER – serial, sezon 1

8 sierpnia

 • Nagi reżyser – serial, sezon 1, 8 odcinków
  „Nagi reżyser” to odważne dzieło stworzone we współpracy z genialną obsadą. W latach 80. XX wieku kursy akcji szybowały wskutek rosnącej bańki spekulacyjnej, a w Japonii zagościł wszechobecny kult optymizmu. Zanim jednak w kraju nastała era, która światu kojarzy się z etatowymi pracownicami japońskich korporacji i studentkami z wachlarzem w ręku oraz imprezami w tokijskiej dyskotece Juliana’s Tokyo, w Kraju Kwitnącej Wiśni wybuchła rewolucja społeczna, która doprowadziła do przewartościowania staroświeckich norm kulturowych. Jej inicjatorem był Toru Muranishi — przedsiębiorca, który wywrócił do góry nogami japoński rynek filmów dla dorosłych. Swoimi działaniami Muranishi zmienił spojrzenie Japończyków na erotykę i — razem z kultową aktorką Kaoru Kuroki — stał się ikoną branży.

9 sierpnia

 • Sintonia – serial, sezon 1, 6 odcinków
  „Sintonia” stanowi obraz świata muzyki, zbrodni i religii w brazylijskim São Paulo, pokazany przez pryzmat trzech postaci. Doni, Nando i Rita dorastali w jednej faweli, gdzie ścieżką dźwiękową życia był funk, handel narkotykami nikogo nie dziwił, a drogę wskazywał kościół ewangelicki. Choć przyjaciele z dzieciństwa wybrali różne ścieżki, idąc przez życie, zrozumieli, że marzenia mogą osiągnąć wyłącznie wtedy, gdy będą się wspierać nawzajem w swojej wędrówce.

16 sierpnia

 • MINDHUNTER – serial, sezon 2
  Agenci FBI Holden Ford i Bill Tench niestrudzenie próbują przeniknąć mroczne zakamarki umysłów przestępców, którzy dopuścili się przerażających zbrodni. Wspólnie z psycholog Wendy Carr wykorzystują przełomowe techniki analizy behawioralnej, aby dopaść seryjnych zabójców.Premiera drugiego sezonu opartego na faktach serialu MINDHUNTER została zaplanowana na 16 sierpnia. W rolach głównych: Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones, Stacey Roca, Michael Cerveris, Lauren Glazier i Sierra McClain.

  Reżyserami serialu są David Fincher („Zaginiona dziewczyna”, „Zodiak”), Andrew Dominik („Zabić, jak to łatwo powiedzieć”, „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”) i Carl Franklin („Pozostawieni”, „House of Cards”).

  Za produkcję wykonawczą odpowiadają David Fincher, Joshua Donen („Zaginiona dziewczyna”, „Szybcy i martwi”), Charlize Theron („Szefowa”, „Hatfields & McCoys”), Cean Chaffin („Zaginiona dziewczyna”, „Podziemny krąg”), a także Courtenay Miles i Beth Kono.

  Zdjęcia z 2. sezonu serialu

21 sierpnia

 • Amerykańska fabryka
  AMERYKAŃSKA FABRYKA to najnowszy dokument oryginalny Netflix nominowanych do Oscara i nagrodzonych Emmy reżyserów Julii Reichert i Stevena Bognara („Ostatni SUV zjeżdża z taśmy”, „A Lion in the House”, „Seeing Red”). Za produkcję filmu odpowiadają Higher Ground Productions i Participant Media. Twórcy zabierają widzów do amerykańskiego stanu Ohio, gdzie analizują działania chińskiego miliardera, który na terenie opuszczonej fabryki General Motors otwiera własny zakład produkcyjny i zatrudnia w nim dwa tysiące amerykańskich pracowników. Choć na początku wszyscy tryskają optymizmem, wkrótce dochodzi do zderzenia napędzanej nowymi technologiami chińskiej rzeczywistości z realiami życia amerykańskich robotników.

30 sierpnia

 • Ciemny kryształ: Czas buntu – serial, sezon 1, 10 odcinków
  „Ciemny kryształ: Czas buntu” zabiera widzów z powrotem na planetę Thra, gdzie czekają całkiem nowe przygody. Odkrywszy przerażającą tajemnicę mocy Skeksisów, trójka Gelflingów wyrusza w epicką podróż, aby wzniecić powstanie i ocalić świat przed zagładą.

 

Dalsze sierpniowe premiery podamy jak tylko otrzymamy o nich informację bezpośrednio ze strony Netflix Polska lub z nieoficjalnego źródła. Należy pamiętać, iż terminy poszczególnych premier mogą ulec zmianie, o czym będziemy informować w miarę możliwości.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły przy tworzeniu listy.


Czytaj również:

WIEDŹMIN – Netflix udostępnił zapowiedź serialu

Netflix: Ciemny kryształ: Czas buntu | Zapowiedź: Comic-Con 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...