Premiera 7 odcinka serialu „Twin Peaks” (2017) już jutro w ofercie HBO i HBO GO

Facebooktwitter

Siódmy odcinek serialu „Twin Peaks” (2017) zadebiutuje w ofercie HBO i HBO GO już jutro, w poniedziałek 19 czerwca 2017r.

Nowy odcinek będzie nadany w najbliższy poniedziałek o godzinie 3:00 i 23:15 na kanale HBO3 oraz o godzinie 22:10 na kanale HBO. W tym samym czasie odcinek powinien być również dostępny w ofercie HBO GO.

Twin Peaks (2017) – serial, sezon 1 – 18+ – polskie napisy i lektor
Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci. 18-częściowy serial Twin Peaks stworzony dla SHOWTIME® został napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland. Nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha.

Reżyser: David Lynch
Obsada: Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Everett Mcgill, Kyle Maclachlan, Sheryl Lee

S1:O7 – Odcinek 7 – 55m
hbogo-twin-peaks-2017-S1E7

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Premiera 7 odcinka serialu „Twin Peaks” (2017) już jutro w ofercie HBO i HBO GO

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner