Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 1-2 lipiec 2019

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.4]

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj swoją premierę w ofercie Netflix Polska miały także nowe odcinki seriali:


7. sezon Homeland (2011) | serial, sezon 1-7 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Opis Netflix: Intrygujący dramat nagrodzony Emmy. Agentka CIA podejrzewa, że żołnierz, który właśnie wrócił do kraju po latach niewoli, przeszedł na stronę terrorystów.

W rolach głównych: Claire Danes, Mandy Patinkin, Damian Lewis
Twórcy: Howard Gordon, Alex Gansa

Za role w tym pełnym napięcia serialu Claire Danes i Damian Lewis otrzymali Emmy i Złote Globy.

 

Sezon 1: Amerykański żołnierz marynarki wojennej wraca do domu po ośmiu latach w więzieniu Al-Kaidy. Niestabilna emocjonalnie agentka CIA podejrzewa, że jest terrorystą.

Sezon 2: Mimo kruchego zdrowia agentka CIA Carrie Mathison kontynuuje krucjatę, której celem jest odkrycie rządowego agenta i terrorystycznych powiązań Brody’ego.

Sezon 3: W trzecim sezonie terrorystycznego thrillera agentka CIA Carrie Mathison zaczyna spotykać się z mężczyzną, którego kiedyś podejrzewała o pracę na rzecz Al-Kaidy.

Sezon 4: Zmagająca się z macierzyństwem i stratą Carrie kieruje operacją w Islamabadzie, w samym centrum wydarzeń najtrudniejszej akcji w jej karierze.

Sezon 5: Dwa lata po traumatycznych wydarzeniach w Islamabadzie Carrie nie jest już agentką CIA i ma spokojną pracę w Berlinie, ale mimo to ktoś nadal chce ją zabić.

Sezon 6: Carrie jest teraz obrońcą praw amerykańskich muzułmanów i staje w obronie młodego klienta, który jest uwikłany w spisek wymierzony w prezydent elekt.

Sezon 7: Saul i 200 innych urzędników trafia do więzienia w związku z próbą zamachu. Carrie musi udowodnić, że cała sprawa to spisek… i że nadaje się do roli matki.

Gatunki: Seriale i programy, Nagrodzone programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Trzymające w napięciu

Obsada: Claire Danes, Mandy Patinkin, Damian Lewis, Morena Baccarin, Jackson Pace, Morgan Saylor, Diego Klattenhoff, David Harewood, Rupert Friend, David Marciano, Navid Negahban, Jamey Sheridan, Laila Robins, Nazanin Boniadi


netflix Chief of Staff S1
kolejne dwa odcinki Chief of Staff (2019) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Jang Tae-jun piastuje wysokie stanowisko w koreańskim parlamencie, ale ma jeszcze większe ambicje — i jest gotów posunąć się bardzo daleko, aby je zrealizować.

W rolach głównych: Lee Jung-jae, Shin Mina, Lee Elijah

Chief of Staff: Sezon 1 (zwiastun)

 

S1O3 – 3. Odcinek 3 – 68m

Tae-jun rywalizuje z innym pracownikiem. Yun Hye-won zgłasza się na ochotnika do przesłuchania kluczowego świadka. Kang Seon-yeong martwi się o Lee Seong-mina.

S1O4 – 4. Odcinek 4 – 68m

Za sprawą Oh Won-sika Song Hui-seop zmienia zdanie na temat Tae-juna. Seon-yeong przyjmuje niespodziewanego gościa. Do-gyeong dowiaduje się czegoś o przeszłości Hye-wona.

 

Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Koreańskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Intelektualne, Inspirujące

Obsada: Lee Jung-jae, Shin Mina, Lee Elijah, Kim Dong-jun, Jung Jin-young, Kim Kap-soo, Jung Woong-in, Im Won-hee, Kim Hong-pa

Kolejne odcinki serialu będą się pojawiać w ofercie co tydzień aż do 22 lipca 2019r.


netflix Arthdal Chronicles S1
odcinek 7 i 8 Kroniki Arthdalu / Arthdal Chronicles (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Mieszkańcy starożytnego miasta Arthdal i innych regionów mitycznej krainy Arth walczą o władzę nad budowanym od nowa społeczeństwem.

W rolach głównych: Song Joong-ki, Jang Dong-gun, Kim Ji-won
Twórcy: Kim Won-suk, Kim Young-hyun, Park Sang-yean

Kroniki Arthdalu sezon 1 – zwiastun

 

S1O7 – 7. Odcinek 7 – 75m

Po niespodziewanym spotkaniu Tanya zaczyna rozumieć swój sen. Plany Tagona nie podobają się Taealhi. Mubaek odkrywa zdumiewające informacje na temat Eunseoma.

S1O8 – 8. Odcinek 8 – 83m

Saya sprowadza Taealhę na ziemię. Tagon umacnia swoją władzę w Arthdalu. Tanya dostaje wiadomość o losach Eunseoma i zastanawia się, co mogą oznaczać sny Sayi.

 

Gatunki: Filmy i seriale kostiumowe, Koreańskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Fantazyjne, Wzruszające, Emocjonujące

Obsada: Song Joong-ki, Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Kim Ok-vin, Kim Eui-sung, Cho Seong-ha, Lee Do-gyeong, Park Hae-joon, Park Byung-eun

Kolejne dwa odcinki serialu będą debiutować w ofercie co tydzień we wtorek aż do 16 lipca 2019r.


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia i plakat serialu WIEDŹMIN

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 30 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...