Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Dom z papieru-s2-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe sezony seriali:

druga część La casa de papel / Money Heist / Dom z papieru (2017) – serial, część 1-2 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.8/10

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

W rolach głównych: Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: Álex Pina

Sezon 1: Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Sezon 2: Policja jest bliska ustalenia tożsamości Profesora, jednak brak komunikacji między nim a ekipą z mennicy prowadzi do buntu i aresztowania jednego ze złodziei.

Raquel zastawia pułapkę na Profesora. Tokio zostaje aresztowana. Policja wkracza do mennicy, aby ostatecznie rozprawić się z bandytami.


netflix-Wakfu-S3-bg-1
3. sezon Wakfu (2008) – serial animowany, sezon 1-3 – 8,17/10 – polskie napisy i dubbing
IMDb: 8.3/10

Yugo, 12-letni Eliatrop o wyjątkowych zdolnościach, wyrusza na wyprawę, której celem jest odnalezienie jego prawdziwej rodziny, a przy okazji odkrywa tajemnice Wakfu.

W rolach głównych: Fanny Bloc, Jules De Jongh, Patrick Béthune
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Twórca: Anthony Roux

Sezon 1: Gdy 12-letni Yugo odkrywa, że włada tajemniczymi mocami, wyrusza w podróż do nieznanego, fantastycznego świata, aby odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę.

Sezon 2: Bractwo Tofu podejmuje zupełnie nową misję, a Eliatrop Yugo ma nadzieję, że przy okazji odkryje prawdę o losach swojego ludu.

Sezon 3: Kiedy na dzieci Percedala napadają tajemniczy sprawcy, Yugo i przyjaciele wyruszają w niebezpieczną misję ratunkową.

Kiedy na dzieci Percedala napadają tajemniczy sprawcy, Yugo i przyjaciele wyruszają w niebezpieczną misję ratunkową.


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają również nowe odcinki serialu:

netflix-Designated Survivor-S2-bg1-1
15 odcinek Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: David Guggenheim

Sezon 1: W następstwie tragicznego ataku Tom Kirkman, sekretarz Gabinetu, zostaje mianowany prezydentem i musi stanąć na czele kraju coraz mocniej pogrążającego się w kryzysie.

Sezon 2: Spisek zatacza coraz szersze kręgi. Do gabinetu prezydenta Kirkmana dołącza nerwowy prawnik, a agentka Wells zawiera sojusz z brytyjskim szpiegiem.

S2:O15 – 15. Szczyt – 42m
netflix-Designated Survivor-S2E15

Emily próbuje ustalić źródło przecieku z Białego Domu, który zagraża ważnym rozmowom pokojowym między agresywnym państwem a jego sąsiadem. Dezerter błaga Wells o pomoc.

Prezydent Kirkman musi podjąć poważne decyzje, podczas gdy terroryści coraz bardziej zagrażają państwu i jego rodzinie.


netflix-My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman-S5E1-bg-1
My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman / Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman (2017) – serial, talk-show – 13+ – UHD/4K – polskie napisy

Ikona telewizji, David Letterman, w swoim comiesięcznym talk‑show rozmawia ze znanymi na całym świecie osobistościami i wyrusza z nimi na ciekawe wyprawy.

W rolach głównych: Prezydent Barack Obama, George Clooney, Malala Yousafzai
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Amerykańskie seriale i programy

Oprócz licznych nagród Emmy Letterman zdobył też nagrodę Peabody’ego oraz nagrodę im. Marka Twaina za amerykański humor.

Część 5 – 1. Ja też roznosiłem gazety – 50m
netflix-My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman-S5E1

JAY-Z szczerze opowiada o swojej ulicznej przeszłości, rodzinnych problemach i niesprawiedliwości rasowej. Dave odwiedza też studio legendarnego producenta, Ricka Rubina.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery w ofercie (05.04.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.04.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...