Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (17.04.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-iZombie-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe odcinki seriali:

6 odcinek 4. sezonu iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

S4:O6 – 6. My Really Fair Lady – 42m
netflix-izombie-S4E6

Mózg pretensjonalnej aktorki pomaga Liv, gdy ta potajemnie stara się wspomóc przemytniczą działalność Mamy Leone. Ravi podejmuje duże ryzyko dla Peyton.


netflix-Black Lightning-bg2-1
12 odcinek 1. sezonu Black Lightning (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‚Krondon’ Jones III
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy, Dramaty społeczne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Porzucił życie superbohatera, aby zająć się rodziną. Jednak gdy jego miastu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, zamaskowany bohater, znany jako Black Lightning, powraca.

S1O12 – 12. Zmartwychwstanie i światło: Księga bólu – 43 min
netflix-Black Lightning-S1E12

Anissa odwiedza tajne laboratorium łączone z falą zaginięć sprzed 30 lat, a we Freeland zostaje porwane kolejne dziecko. Gambi przechodzi ciężką próbę.


Kolejną dzisiejszą premierą w ofercie jest nowy serial:

netflix-Lockup Chain Linked-s1-1
Lockup: Chain Linked (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy

Serial dokumentalny opowiada historie różnych więźniów poprzez nagrania „zza kulis” i zagłębia się w realia ośrodków karnych.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza aktualizacja (17.04.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska – coś dla fanów animacji serii Barbie (15.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...