Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (18.04.2018)

Facebooktwitter

netflix-Shadowhunters The Mortal Instruments-s3-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 5 odcinek 3. sezon serialu:

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-3 – 13+ – 6,93/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ed Decter

S3O5 – 5. Mocniejsi od niebios – 43 min
netflix-shadowhunters-S3O5

Clary prosi Cleophas o pomoc w ustaleniu, co jest nie tak z Jace’em. Alec poznaje tajemnicę z przeszłości Magnusa. Jace nieufnie podchodzi do współlokatora Simona.

Kolejny odcinek zadebiutuje w ofercie 2 maja 2018r.

 

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

Sezon 3: Nocni Łowcy zmagają się ze zmianami w swoich prywatnych życiach, a tymczasem demon Lilith wyrusza na misję wskrzeszenia Jonathana.

Clary i Jace wciąż skrywają swe mroczne tajemnice, a Nocni Łowcy muszą poradzić sobie z nowym zagrożeniem w postaci potężnego demona budującego armię popleczników.

Przypominamy, iż dziś jest ostatni dzień dostępności w ofercie filmu:

netflix-Sennentuntschi Curse of the Alps-bg-1Sennentuntschi: Curse of the Alps (2010) – film1g55m – 16+ – 5,83/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.5/10

Trzech samotnych pasterzy rzuca zaklęcie czarnej magii, aby stworzyć kobietę idealną. Bardzo szybko ich dzieło obraca się przeciwko nim.

W rolach głównych: Roxane Mesquida, Nicholas Ofczarek, Andrea Zogg
Gatunki: Horrory, Filmy sensacyjne
Reżyser: Michael Steiner


Czytaj również:

Netflix: See What’s Next – relacja z Rzymu

Premiery w ofercie Netflix Polska (17.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner