Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie HBO GO Polska (11.08.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

 

Aktualizacja: Do oferty HBO GO Polska trafił dziś także nowy odcinek 3. sezonu serialu:

Animals / Zwierzęta (2017) | serial animowany, sezon 1-3 | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Zakochane do szaleństwa pingwiny, uwielbiające imprezować szczury, dwa konie szwendające się po Central Parku i wiele innych stworzeń stara się jakoś przeżyć dzień za dniem w jednej z największych metropolii świata – Nowym Jorku. Próba przetrwania w tym niezwykłym i zarazem nieprzyjaznym ekosystemie czasami jednak graniczy z cudem. Rewelacyjny serial komediowy, który przedstawia trudy codziennego życia w Nowym Jorku z perspektywy mieszkających tam zwierząt. Ich myśli i problemy czasem niespodziewanie okazują się bardzo podobne do naszych. Produkcja zachwyca doskonałym humorem i świeżością. Nie brakuje w niej ironii i groteski. Ogromnym atutem jest również warstwa wizualna. Twórcami obrazu są znani dzięki Animals. Horses Phil Matarese oraz Mike Luciano.

Obsada: Phil Matarese, Mike Luciano, Katie Aselton, Meghan O’Neill, Mary Holland, Neil Casey, Lauren Lapkus, Amir Blumenfeld, Jake Hurwitz, Jon Lovitz, n/A, Brandon Johnson, Joe Wengert, Mel Rodriguez, Kate Berlant, Demi Moore
Reżyseria: Mike Luciano, Phil Matarese
Gatunek: Animacja, Komedia

S3O2 – Odcinek 2 – 27m
hbo go animals S3E2

W trzecim sezonie serialu Zwierzęta (Animals) powracamy do Nowego Jorku – jednego z najmniej przyjaznych zwierzętom miejsc na Ziemi. Po apokalipsie w drugim sezonie, ludzie całkowicie zniknęli z powierzchni miasta. Teraz każdy pies, każdy zwierz ma swój dzień – dosłownie. Małe i większe stworzenia odkrywają przestrzeń i życie na nowo. Czerpiący z różnych gatunków, wyjątkowy animowany serial dla dorosłych przedstawia radości, troski i lęki zwierząt w postapokaliptycznym Nowym Jorku. Składająca się z dziesięciu odcinków produkcja tryska świeżością i prześmiewczym humorem. Nie brakuje w niej również ironii i groteski. Twórcami obrazu są znani dzięki Animals. Horses – Phil Matarese oraz Mike Luciano, a producentami Mark oraz Jay Duplass.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...