Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (14.09.2018)

Facebooktwitter

 

netflix the angel
The Angel / Kryptonim Anioł (2017) | film | 1g53m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Obracający się w najwyższych sferach egipskiego rządu izraelski szpieg Ashraf Marwan stąpa po kruchym lodzie. Film oparty na prawdziwej historii.

Gdy jego kraj szykuje się do wojny, ważny egipski urzędnik, Ashraf Marwan, nawiązuje kontakt z Izraelem i rozpoczyna skomplikowaną szpiegowską grę o najwyższą stawkę.

W rolach głównych: Marwan Kenzari, Hannah Ware, Toby Kebbell
Obsada: Marwan Kenzari, Hannah Ware, Toby Kebbell, Waleed Zuaiter, Maisa Abd Elhadi, Sasson Gabai, Mickey Leon, Ori Pfeffer, Slimane Dazi
Gatunki: Dramaty, Dramaty biograficzne, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na faktach, Dramaty polityczne, Thrillery, Thrillery polityczne, Thrillery o szpiegach
Kategorie: Trzymające w napięciu, Oszczędne w środkach
Reżyser: Ariel Vromen

Wojna wydaje się nieunikniona. Asystent egipskiego prezydenta, Ashraf Marwan, próbuje zapobiec rozlewowi krwi, zostając izraelskim szpiegiem. Film oparty na faktach.

 

Wojna wydaje się nieunikniona. Asystent egipskiego prezydenta, Ashraf Marwan, próbuje zapobiec rozlewowi krwi, zostając izraelskim szpiegiem. Film oparty na faktach.

„Kryptonim Anioł” w reżyserii Ariela Vromena to film oparty na prawdziwej historii Ashrafa Marwana i jego sprzecznych życiowych ról. Marwan był zięciem prezydenta Egiptu Gamala Abdela Nasera, specjalnym doradcą i powiernikiem jego następcy, Anwara Sadata, a jednocześnie jednym z najcenniejszych informatorów izraelskiego wywiadu w XX wieku.


Czytaj również:

Netflix Polska: Chilling Adventures of Sabrina – zapowiedź serialu i plakat

Showmax Polska: Czwarty, finałowy sezon serialu „Halt And Catch Fire” już dostępny w ofercie!

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner