Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska (04.05.2019)

Facebooktwitter

hbo go DOLPHIN TALE
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś filmy:

Mój przyjaciel delfin / DOLPHIN TALE (2011) | film przygodowy, familijny |108m | 7+ |
IMDb: 6.9/10

Winter, młoda samica delfina, straciła w sieci rybackiej płetwę. Uratowana przez jedenastoletniego Sawyera (Nathan Gamble) i jego matkę (Ashley Judd), trafia do morskiego akwarium, gdzie opiekuje się nią doktor Haskett (Harry Connick Jr). Fabuła obrazu została oparta na prawdziwej historii, która wydarzyła się na Florydzie w 2005 roku, a w rolę kalekiego zwierzęcia wcieliła się prawdziwa Winter. Obraz Charlesa Martina Smitha (Koszykarz Buddy, Zimne piekło, Kamień przeznaczenia) wyróżnia się gwiazdorską obsadą. Obok odtwórcy roli Sawyera, młodego, ale już mogącego się pochwalić udziałem w takich filmach jak Babel czy Mroczny Rycerz, Nathana Gamble’a (nominacja do Nagrody Młodych Artystów) w produkcji wystąpili: laureat Oscara Morgan Freeman (Skazani na Shawshank, Siedem, Za wszelką cenę), dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Ashley Judd (film TV Norma Jean & Marilyn, Podwójne zagrożenie, Bez przedawnienia), słynny piosenkarz Harry Connick Jr (Ślicznotka z Memphis, Psychopata, P.S. Kocham cię) oraz nominowany do Oscara Kris Kristofferson (Narodziny gwiazdy, Konwój, Blade – Wieczny łowca). Niezwykłe zdjęcia są dziełem Karla Waltera Lindenlauba (Dzień Niepodległości, Czarna księga).

Reżyseria: Charles Martin Smith
Obsada: Harry Connick Jr., Nathan Gamble, Ashley Judd, Kris Kristofferson, Morgan Freeman


hbo ho THE MAN WHO KILLED HITLER AND THEN THE BIGFOOT
Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę / THE MAN WHO KILLED HITLER AND THEN THE BIGFOOT (2017) | film przygodowy, dramat | 94m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.5/10

Calvin Barr (Sam Elliott/ Aidan Turner) jest weteranem z czasów II wojny światowej, który odpowiedzialny był za zabicie Adolfa Hitlera. Amerykański rząd znów potrzebuje jego pomocy w przeprowadzeniu sekretnej misji. Okazuje się, że w kanadyjskiej dziczy mieszka Wielka Stopa odpowiedzialna za rozprzestrzenianie śmiercionośnego wirusa. Calvin musi wykorzystać swoje umiejętności i jeszcze raz uratować świat przed niebezpieczeństwem. Rewelacyjny film akcji, którego reżyserem i scenarzystą jest dobrze rokujący młody twórca Robert D. Krzykowski (Elsie Hooper). Produkcja wyróżnia się oryginalną fabułą. Bohaterem obrazu jest starzejący się bohater, który dla dobra ludzkości musi jeszcze raz stawić czoła ogromnemu niebezpieczeństwu. W jego rolę wcielają się Sam Elliott (Narodziny gwiazdy) oraz Aidan Turner (Hobbit: Pustkowie Smauga). W obsadzie tego intrygującego i pełnego suspensu obrazu znaleźli się także Caitlin FitzGerald (serial Masters of Sex), Ron Livingston (miniserial HBO Kompania braci) oraz Larry Miller (Zakochana złośnica).

Reżyseria: Robert D. Krzykowski, Robert D. Krzykowski
Obsada: Sam Elliott, Aidan Turner, Aidan Turner, Ron Livingston, Caitlin Fitzgerald, Sean Bridgers, Larry Miller


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...