Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska (21.04.2019)

Facebooktwitter

hbo go Edie
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie ma dziś nowy film:

Edie (2017) | film | dramat, kino drogi | 97m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Ponad osiemdziesięcioletnia Edie (Sheila Hancock) jest zmęczona życiem. Przez ostatnie cztery dekady zajmowała się swoim chorym mężem. Teraz, po jego śmierci, córka stara się umieścić ją w domu opieki. Spragniona wrażeń kobieta postanawia jednak spakować swoje rzeczy i wyruszyć w nieznane. Decyduje się wspiąć się na górę Suilven w Szkocji. W osiągnięciu marzenia pomaga jej miejscowy przewodnik – Johnny (Kevin Guthrie) – z którym z czasem zaczyna łączyć ją nieoczywista przyjaźń. Opowieść ku pokrzepieniu serc o starszej kobiecie, która decyduje się udowodnić sobie i światu, że w życiu na nic nigdy nie jest za późno. Produkcja w reżyserii Simona Huntera (Latarnia morska) pokazuje rolę niezwykłej siły charakteru i hartu ducha. W roli głównej bohaterki kapitalnie odnajduje się dwukrotnie nominowana do BAFTY Sheila Hancock (Chłopiec w pasiastej piżamie). Obok niej na ekranie pojawiają się Kevin Guthrie (Dunkierka), Paul Brannigan (Whisky dla aniołów), Amy Manson (T2: Trainspotting) oraz Wendy Morgan (Narodziny Beatlesów). Film zdobył nagrodę m.in. na MFF w Cleveland.

Reżyseria Simon Hunter, Simon Hunter
Obsada Sheila Hancock, Sheila Hancock, Kevin Guthrie, Paul Brannigan, Amy Manson, Wendy Morgan, Wendy Morgan


Kolejną dzisiejszą nowością filmową w ofercie HBO GO Polska jest:

hbo go VICE SPECIAL REPORT THE FUTURE OF WORK
Raport specjalny VICE’a: Przyszłość pracy / VICE SPECIAL REPORT: THE FUTURE OF WORK (2019) | film | dokumentalny, wiadomości | 52m | 12+ | polskie napisy i lektor

Jesteśmy w przededniu kolejnej rewolucji przemysłowej, a naukowcy, przedsiębiorcy i decydenci ostrzegają przed zbliżającą się zmianą paradygmatu pracy. We współpracy z Council on Foreign Relations, VICE rozmawia z wiodącymi przedsiębiorcami oraz pracownikami, aby dowiedzieć się, jak radykalne zmiany w automatyce i sztuczna inteligencja zredefiniują pojęcie pracy. Od sposobu odżywania do noszonych ubrań twórcy dokumentu badają zagrożenia, które niesie technologia amerykańskim pracownikom oraz analizują sposoby reakcji na zmiany.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.04.2019)

Netflix: Jak nas widzą – oficjalny zwiastun nowego miniserialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...