Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (01.09.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

 

netflix-Once-Upon-a-Time-bg-17. sezon Once Upon a Time / Dawno, dawno temu (2011) | serial, sezon 1-7 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

W tym fantastycznym serialu młoda kobieta trafia do małego miasteczka w Maine i odkrywa, że zamieszkują je postaci z baśni.

W rolach głównych: Lana Parrilla, Robert Carlyle, Jared Gilmore
Obsada: Lana Parrilla, Robert Carlyle, Jared Gilmore, Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Colin O’Donoghue, Emilie de Ravin
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące, Fantazyjne
Twórcy: Adam Horowitz, Edward Kitsis
Reżyserzy: Mario Van Peebles, Ralph Hemecker, Gwyneth Horder-Payton, Milan Cheylov, Dean White, Michael Waxman, Bryan Spicer

W serialu występują Ginnifer Goodwin i Jennifer Morrison, wcielające się w postaci z baśni braci Grimm i Disneya.

 

Sezon 1: Emma nawiązuje kontakt z synem, którego oddała do adopcji. Chłopiec wierzy, że są bohaterami z tajemniczego baśniowego świata.

Sezon 2: W tym fantastycznym dramacie występują Zła Królowa, Królewna Śnieżka i Książę, jednak akcja toczy się w nowoczesnym świecie, a postaci prowadzą nowoczesne życie.

Sezon 3: W trzecim sezonie Storybrooke stoi na krawędzi zniszczenia, a życie jego mieszkańców waży się na szali.

Sezon 4: W tym sezonie życie Emmy jest zagrożone, gdy Elsa więzi ją w lodowej jaskini. Regina zastanawia się, czy może liczyć na przyszłość z Robin Hoodem.

Sezon 5: Emma zostaje Mroczną i znika. Jej bliscy wyruszają na poszukiwanie Merlina. Mieszkańcy Storybrooke zastanawiają się, czy mogą zaufać Reginie.

Sezon 6: Bohaterowie muszą stawić czoło nowym i starym zagrożeniom, stając w obronie Storybrooke. Emma dowiaduje się więcej o swojej przyszłości.

Sezon 7: Czas na kolejny rozdział opowieści. Dorosły już Henry, który mieszka teraz w Seattle, podróżuje w czasie, aby lepiej zrozumieć własną przeszłość.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...