Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 1 (05.04.2019)

Facebooktwitter

Netflix Quicksand S1
Quicksand / Ruchome piaski (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po strzelaninie w sztokholmskim prywatnym liceum Maja staje przed sądem oskarżona o zabójstwo. Serial na podstawie bestsellera.

Opis Netflix 1: Po szkolnej tragedii, która wstrząsnęła zamożnymi przedmieściami Sztokholmu, z pozoru ułożona nastolatka staje przed sądem oskarżona o morderstwo.

W rolach głównych: Hanna Ardéhn, Felix Sandman, William Spetz
Obsada: Hanna Ardéhn, Felix Sandman, William Spetz, Ella Rappich, David Dencik, Reuben Sallmander, Maria Sundbom, Rebecka Hemse, Arvid Sand, Helena af Sandeberg, Anna Björk
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Swedish TV Shows, Seriale i programy skandynawskie, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne
Kategorie: Mroczne, Wzruszające

Scenariusz Camilli Ahlgren („Most nad Sundem”) jest adaptacją bestsellerowej powieści Malin Persson Giolito.

 

Co naprawdę wydarzyło się w klasie? Przedstawiamy nowy serial oryginalny Netflix pt. „Ruchome piaski” na podstawie bestsellerowej powieści szwedzkiej autorki Malin Persson Giolito.

Ruchome piaski (teaser)

O serialu

Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg – zwyczajna uczennica liceum – zostaje oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.

W serialu wystąpią m.in. Hanna Ardéhn w roli Mai oraz Felix Sandman w roli Sebastiana. Serial reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem). Producentami wykonawczymi są Pontus Edgren (Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął) oraz Martina Håkansson. Za produkcję odpowiada Fatima Varhos (Sanctuary, Więcej niż Bergman) i Frida Asp (Bonus Family, The Simple Heist) z FLX.


netflix Roman Empire s3
trzeci sezon Roman Empire / Cesarstwo Rzymskie (2016) | serial, sezon 1-3 | 6,54/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Opis Netflix: Ten stylowy i efektowny serial, łączący elementy dokumentu i eposu, opowiada o burzliwych rządach Kommodusa i Juliusza Cezara.

W rolach głównych: Sean Bean, Aaron Jakubenko, Edwin Wright
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy historyczne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty o tematyce historycznej

Rządy krwi (6 odcinków): Śmierć Marka Aureliusza oznacza dla Rzymu koniec stulecia pełnego triumfów i zwycięstw. Władzę nad imperium przejmuje Kommodus, rozpieszczony syn zmarłego cesarza.

Władca imperium (5 odcinków): Juliusz Cezar daje początek jednej z najpotężniejszych dynastii w historii, ale szybko odkrywa, że władza absolutna ma wysoką cenę.

Kaligula: Cesarz szaleniec (4 odcinki): Kaligula był swego czasu wielbiony przez lud i wojsko. Lecz jego cesarskie rządy naznaczone okrucieństwem i rozpustą sprawiły, że na zawsze okrył się złą sławą.


Czytaj również:

Premiera nowego odcinka 3. sezonu serii „The Grand Tour” (2016) w ofercie Amazon Prime Video

Netflix: Eddy – Andre Holland w nowym serialu Netflix

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner