Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06-07.07.2018)

Facebooktwitter

netflix shooter s3Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2018r. wczoraj również swoją premierę w ofercie miały:

3 odcinek 3. sezonu Shooter / Strzelec (2016) | serial, sezon 1-3 | 16+ |  7,1/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Obsada: Ryan Phillippe, Omar Epps, Cynthia Addai-Robinson, David Marciano, Shantel VanSanten, Tom Sizemore, Eddie McClintock, Josh Stewart
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

Sezon 3: W sezonie 3 tego trzymającego w napięciu serialu Bob Lee Swagger po raz kolejny musi walczyć o życie — tym razem próbując wyjaśnić spisek, który bardzo mocno go dotyka.

S3:O3 – 3. Grzechy ojca – 41min
netflix shooter S3E3

Bob Lee traci cierpliwość do Harrisa podczas prowadzonego wspólnie śledztwa. Nadine i Isaac namierzają podejrzaną osobę, ale jej zachowanie jest zagadką.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 13 lipca 2018r.


netflix Inside the World’s Toughest Prisons s2
2. sezon Inside the World’s Toughest Prisons / Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata (2016) | serial, sezon 1-2 | 16+ | 6/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Dziennikarz śledczy, Paul Connolly, na ochotnika daje się zamykać w najostrzejszych więzieniach świata, gdzie zastraszanie i przemoc są na porządku dziennym.

W rolach głównych: Paul Connolly, Raphael Rowe
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty

Sezon 1: Paul Connolly odwiedza okryte złą sławą więzienia w Polsce, Meksyku, Hondurasie i na Filipinach, by na własnej skórze doświadczyć panujących tam warunków.

Sezon 2: Raphael Rowe spędził 12 lat za kratami za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz odwiedza najgroźniejsze więzienia świata i pokazuje, jak się w nich żyje.

Dziennikarz Raphael Rowe odwiedza straszne, nędzne i brutalne więzienia, gdzie żyje pośród skazanych i współpracuje z będącymi w mniejszości strażnikami.


Tylko do 13 lipca 2018r. będą dostępne w ofercie filmy:

Sisters / Siostry (2015)
film – 1g57m – polskie napisy i lektor

Gdy ich rodzice postanawiają sprzedać dom, w którym dorastały, dwie siostry urządzają tam gigantyczną imprezę z udziałem swoich szkolnych znajomych.

The Witch / Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii (2015)
film – 1g32m – można pobrać – 5,72/10 – polskie napisy i lektor

Pielgrzymi uprawiający ziemię na skraju dzikiego lasu w Nowej Anglii są przekonani, że ich rodzinę przeklęła wiedźma, co wpędza ich w coraz większą paranoję.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 3 (06.07.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 1 (06.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner