Netflix prezentuje zwiastun i datę premiery 2. sezonu serialu “Sexify”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix udostępnił zwiastun i pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu popularnego polskiego serialu Sexify.

Widzowie na całym świecie pokochali polską produkcję Sexify i śledzili losy Natalii, Pauliny i Moniki. Serial trafił na listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w 20 z nich, między innymi we Włoszech, Indiach, Egipcie i Dominikanie.

Już 11 stycznia Sexify wraca z nowym sezonem, a dziś Netflix udostępnił zwiastun oraz pierwsze zdjęcia, które zapowiadają zaskakujący zwrot akcji w osobistych i zawodowych przygodach głównych bohaterek.

Netflix seriale

Mimo przegranej w konkursie na najlepszy start-up, dziewczyny nie mają zamiaru się poddawać i dalej pracują nad apką. Mają wszystko, czego można potrzebować do jej stworzenia – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje. W drugim sezonie dowiemy się, że przyszłość startupu wisi na włosku, a jedynym ratunkiem jest zbadanie i zrozumienie męskiej perspektywy na sprawy seksu i poszerzenie grupy użytkowników aplikacji. Natalia, Paulina i Monika muszą znaleźć złoty środek między swoim burzliwym życiem osobistym, ostro grającą konkurencją i wymagającą inwestorką, aby tym razem osiągnąć sukces.

Disney+ niska cena

W głównych rolach Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska oraz Jan Wieteska, Piotr Pacek, Kamil Wodka, Sebastian Stankiewicz, Cezary Pazura, Bartosz Gelner, Wojciech Solarz, Rafał Dziwisz, Magdalena Grąziowska. W drugim sezonie do obsady dołączyli Izabela Kuna, Dobromir Dymecki oraz Nikodem Rozbicki.

Premiera drugiego sezonu Sexify tylko na Netflix, już 11 stycznia 2023r.

Sexify: Sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

INFORMACJE O SERIALU:

  • Obsada: Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska, Maria Sobocińska, Jan Wieteska, Izabela Kuna, Dobromir Dymecki, Piotr Pacek, Kamil Wodka, Sebastian Stankiewicz, Cezary Pazura, Bartosz Gelner, Wojciech Solarz, Nikodem Rozbicki, Edyta Torhan, Rafał Dziwisz, Magdalena Grąziowska, Jacek Lenartowicz, Marcin Bubółka, Ryszard Starosta, Dawid Ptak, Tomasz Drabek i inni.
  • Reżyseria: Kalina Alabrudzińska
  • Scenariusz: Jakub Rużyłło
  • Zdjęcia: Nils Crone
  • Producentka  kreatywna:  Agata Gerc
  • Producent: Jan Kwieciński
  • Produkcja: Akson Studio
  • Muzyka: Radzimir Dębski JIMEK
  • Liczba odcinków: 8
  • Data premiery: 11 stycznia 2023 r.

 

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 223 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

Grudzień w ofercie HBO Max – ramówka na 16-31 grudnia – oficjalna lista nowości

Film BLACK ADAM w ofercie HBO Max zadebiutuje już 16 grudnia

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner