Styczeń w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Nowy rok to wiele powodów do radości i oczekiwania na nowe doświadczenia i doznania, a tych dzięki Disney+ nie zabraknie.

Już w styczniu premiera serialu kryminalnego osadzonego w klimacie lat 80., czyli Witamy w Chippendales. Kolejną nowością będzie brytyjski serial komediowy Nadzwyczajna. Pojawią się również nowe sezony doskonale już znanych produkcji – Rdzenni i wściekli czy Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja.

Ulubieni bohaterowie wracają! W styczniu w Disney+ zagoszczą najnowsze sezony najpopularniejszych animacji dla dorosłych widzów.

  • 11 stycznia premiera 34. sezonu serialu Simpsonowie,
  • 4 stycznia z 21. sezonem powróci Family Guy: Głowa rodziny
  • od 13 stycznia produkcje dokumentalne National Geographic Odwrót, Terytorium i Gwieździsty sztandar
Disney+ niska cena 

WITAMY W CHIPPENDALES (WELCOME TO CHIPPENDALES) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
11 stycznia – dostępne wszystkie odcinki

Rozbudowana, oparta na prawdziwych wydarzeniach saga „Witamy w Chippendales” opowiada skandaliczną historię Somena „Steve’a” Banerjee, hinduskiego imigranta, który założył największe na świecie imperium męskiego striptizu – i nie pozwolił, by cokolwiek stanęło mu na drodze.

 

NADZWYCZAJNA (EXTRAORDINARY) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
25 stycznia – dostępne wszystkie odcinki

Witajcie w świecie, w którym każda pełnoletnia osoba posiada supermoc. Wszyscy poza 25-letnią Jen, która czuje się odosobniona. Na szczęście współlokatorzy Jen – Carrie, Kash i tajemniczy kot dachowiec – nie pozwalają jej użalać się nad sobą. Jen błądzi po wielkim, zagmatwanym świecie, uzbrojona jedynie w odrobinę nadziei i dużą dozę desperacji, by odnaleźć swoją moc. W trakcie swojej przygody może odkryć, że życie bez mocy też jest w porządku.

 

GDYBY ŚCIANY MOGŁY ŚPIEWAĆ (IF THESE WALLS COULD SING) –

ORYGINALNY FILM DOKUMENTALNY DISNEY+
6 stycznia – tylko w Disney+

Od ponad 90 lat, Abbey Road Studios jest sercem branży muzycznej. W tym pełnym osobistych wspomnień i refleksji filmie, Mary McCartney przybliża nam tych dziewięć dekad. Dekad kreatywności i magii, które są fundamentem tego najsłynniejszego i najdłużej funkcjonującego studia nagraniowego na świecie. Film pokazuje jak wszechstronną instytucją jest Abbey Road Studios, dom muzyki klasycznej, filmowej, popu, a nawet hip-hopu. Artyści, producenci, kompozytorzy, realizatorzy dźwięku i obsługa studia opowiadają o tym, jak odnaleźli swój muzyczny język i stworzyli społeczność. Nagrania archiwalne i taśmy z sesji zdradzają część tajemnic tego słynnego miejsca.

 

KOALA MANSERIAL ORYGINALNY DISNEY+
9 stycznia – dostępne wszystkie odcinki

Serial „Koala Man” śledzi losy ojca w średnim wieku Kevina i jego tytułowej – nie aż tak sekretnej – tożsamości. Jego jedyną supermocą jest gorąca pasja do przestrzegania zasad i zwalczania drobnych przestępstw w miasteczku Dapto. Choć może się wydawać, że są to zwykłe australijskie przedmieścia, – siły zła, zarówno te o wymiarze kosmicznym, jak i te stworzone przez człowieka – czyhają, by zaatakować niczego niespodziewających się mieszkańców Dapto. Koala Man, który dąży do zaprowadzenia porządku w swoim rodzinnym miasteczku i często wciąga w swoje przygody sfrustrowaną rodzinę, jest gotowy do działania. Zrobi wszystko, by pokonać złoczyńców, nadprzyrodzone okropieństwa lub, co gorsza, palantów, którzy nie wystawiają koszy na śmieci w wyznaczone dni.

 

MAŁY DEMON (LITTLE DEMON) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
18 stycznia – dostępne wszystkie odcinki

Po trzynastu latach od zapłodnienia przez Szatana, krnąbrna matka i jej córka antychryst próbują wieść zwyczajne życie w Delaware. Obu bohaterkom nieustannie na drodze stają potworne siły, na czele z Szatanem, który domaga się opieki nad duszą swojej córki.

 

GONIĄC FALE (CHASING WAVES) – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
11 stycznia – dostępne wszystkie odcinki

Po debiucie surfingu na igrzyskach olimpijskich w Tokio “Goniąc fale” przybliża ludzi i miejsca ważne dla wzmacniania pozycji Japonii w światowej kulturze surferskiej. Serial dokumentalny śledzi losy wielokulturowych sportowców i ich pościg za marzeniami. Przedstawia też urzekający obraz życia w Japonii i pokazuje, co jest potrzebne, by odnieść sukces w międzynarodowym surfingu.

Materiały zawierają nagrania z trzęsienia ziemi i uderzenia fali tsunami we wschodniej Japonii z 2011 roku. Mogą okazać się nieodpowiednie dla niektórych widzów.

 

Uwaga, dostępność filmów i seriali może się różnić w zależności od kraju i może ulec zmianie. Poniższe informacje są aktualne w momencie publikacji.

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Netflix prezentuje zwiastun i datę premiery 2. sezonu serialu „Sexify”

Grudzień w ofercie HBO Max – ramówka na 16-31 grudnia – oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner