Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (08.05.2019)

Facebooktwitter

Netflix Lucyfer S4
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

4. sezon Lucifer / Lucyfer (2016) | serial, sezon 1-3 | 13+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Opis Netflix: Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.

W rolach głównych: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro
Obsada: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Tom Welling, Jeremiah W. Birkett, Pej Vahdat, Michael Gladis
Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Zabawne, Emocjonujące

Sezon 1 (13 odcinków): Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.

Sezon 2 (18 odcinków): Lucyfer ponownie wraca na nasze ekrany. W mieście zjawia się jego matka, dlatego musi okiełznać swój ognisty temperament.

Sezon 3 (26 odcinków): Lucyfer przechodzi kryzys tożsamości. Nowy gburowaty porucznik wprowadza zamieszanie w życiu Chloe i całego wydziału policji w Los Angeles.

Sezon 4 (10 odcinków): Chloe próbuje pogodzić się z ponurymi wiadomościami od Lucyfera, a nieustępliwy duchowny robi wszystko, by nie dopuścić do wypełnienia proroctwa.

Lucyfer: Sezon 4 (zwiastun)

Lucyfer próbuje się otrząsnąć po tym, jak Chloe zobaczyła jego diabelską twarz. A teraz czeka go nowe wyzwanie: Ewa, pierwsza grzesznica, wróciła. Czy pragnie zemsty za to, że wywabił ją z raju dawno, dawno temu ,czy może… czegoś zupełnie innego?

Uwaga: Czwarty sezon dostępny jest w UHD/4K/HDR/Dolby Vision.


netflix Ninja Assassin
Ninja zabójca / Ninja Assassin (2009) | film | 1g38m | 18+ | 7,22/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Opis Netflix: Gdy jego najlepsza przyjaciółka zostaje zamordowana przez mroczny klan Ozunu, Raizo, sierota wychowany na zabójcę, poprzysięga zemstę.

W rolach głównych: Rain, Naomie Harris, Ben Miles
Obsada: Rain, Naomie Harris, Ben Miles, Rick Yune, Shô Kosugi, Sung Kang, Richard van Weyden, Thorston Manderlay, Wladimir Tarasjanz, Eleonore Weisgerber
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Filmy o sztukach walki
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące


netflix Possessed S1
11 i 12 odcinek Possessed (2019) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Niechętnie używająca swojego daru jasnowidz sprzymierza się z opryskliwym detektywem o łagodnym sercu, by pomóc mu w rozwiązywaniu spraw dzięki swoim zdolnościom.

W rolach głównych: Song Sae-byeok, Go Joon-hee, Youn Jung-hoon
Obsada: Song Sae-byeok, Go Joon-hee,Youn Jung-hoon, Jo Han-sun, Lee Won-jong, Park Gene-woo, Kwon Hyuk-hyun, Park Sang-min
Gatunki: Koreańskie programy i seriale, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Mrożące krew w żyłach filmy i seriale, Straszne, Fantazyjne, Trzymające w napięciu

S1O11 – 11. Odcinek 11 – 59m

Seo-jeong i Kim Nak-cheon próbują dopaść Hwang Dae-du i zyskują w tym nieoczekiwanego sojusznika. Oh Su-hyeok przekazuje Kim Ji-hang niepokojące wieści.

S1O12 –  12. Odcinek 12 – 60m

netflix Possessed S1E12

Próbując za wszelką cenę ocalić córkę, Kim Nak-cheon stara się dowiedzieć więcej o dzieciństwie Hwang Dae-du. Seo-jeong i Pil-seong konfrontują się z Oh Su-hyeok.

Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska co środę.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner