Status związku – nowy serial komediowy z Rosamund Pike oraz Chrisem O’Dowdem w rolach głównych debiutuje dziś w HBO GO

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.4]

HBO GO Status związku
Status związku
to uczciwe i pełne humoru podejście do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. W rolę małżeństwa, które próbuje ratować to, co zostało z ich związku wcieli się Rosamund Pike oraz Chris O’Dowd. Produkcja od dzisiaj jest już dostępna w HBO GO.

Status związku (State of the Union) to składający się z 10-minutowych odcinków serial o małżeństwie, które próbuje poradzić sobie z kryzysem związku. Louise i Tom spotykają się w pubie tuż przed swoją cotygodniową sesją terapii małżeńskiej. Z każdym odcinkiem dowiadujemy się więcej, jak wyglądało ich życie, co ich połączyło i co sprawiło, że ich drogi zaczęły się rozchodzić…

Historię autorstwa Nicka Hornby’ego (Była sobie dziewczyna) wyreżyserował dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii reżyser Stephen Frears (Królowa, serial Skandal w angielskim stylu). W głównych rolach występują nominowana do Oscara Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna) oraz Chris O’Dowd (Druhny). Serial prezentowany był na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance.

HBO GO Status związku

Serial Status związku (State of the Union) dostępny jest w HBO GO od 7 maja 2019r. Tego dnia do serwisu dodane zostały dwa pierwsze odcinki, kolejne dodawane będą codziennie po dwa.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (07.05.2019)

Netflix: Oficjalny zwiastun [HD] nowego filmu „Na krańcu świata”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...