Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (09.04.2019)

Facebooktwitter

netflix Shadowhunters S3B
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś nowy odcinek serialu:

Siódmy odcinek sezonu 3B. Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Opis Netflix: Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych:Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Obsada: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Emeraude Toubia, Matthew Daddario, Harry Shum Jr., Isaiah Mustafa, Alan Van Sprang
Twórcy:Ed Decter
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie:: Fantazyjne

Sezon 1 (13 odcinków): Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2 (20 odcinków): Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

Sezon 3 (10 odcinków): Nocni Łowcy zmagają się ze zmianami w swoich prywatnych życiach, a tymczasem demon Lilith wyrusza na misję wskrzeszenia Jonathana.

Sezon 3B: Saga Clary Fray pełna przygód w towarzystwie aniołów, demonów, wampirów i wilkołaków niestety dobiega końca. Ale za to jej finał pełen jest emocji i niespodzianek.

S3O17 – 17. Niebiański ogień – 43m

netflix Shadowhunters The Mortal Instruments S3BE17

Izzy i Simon rozpoczynają niebezpieczną misję, która ma ujawnić prawdę o korupcji w Clave. Clary i Jonathan wracają do mrocznych wspomnień z dzieciństwa.

Shadowhunters: The Mortal Instruments: Sezon 3B – zwiastun
Saga „Shadowhunters” dobiega końca. Lilith została unicestwiona, a Clary odeszła, ale ci, którzy pozostali na scenie, muszą przygotować się na powrót Jonathana.

Kolejny odcinek serialu będzie debiutować w ofercie Netflix Polska co wtorek.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner