Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (10.07.2018)

Facebooktwitter

netflix Drug Lords s2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na lipiec 2018r. i z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma 2. sezon serialu Drug Lords / Baronowie narkotykowi (2018):

Drug Lords / Baronowie narkotykowi (2018) | serial, sezon 1-2 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.8/10

Poznaj historie najsłynniejszych baronów narkotykowych, ich przerażających żołnierzy oraz kobiet i mężczyzn, którzy poprzysięgli ich dopaść.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty

Sezon 1: Poznaj historie najsłynniejszych baronów narkotykowych, ich przerażających żołnierzy oraz kobiet i mężczyzn, którzy poprzysięgli ich dopaść.

Sezon 2: Narkotykowi baronowie: El Chapo, Jemeker Thompson, Christopher Coke i Klaas Bruinsma używają mieszanki strachu i przemocy, by pomnażać zyski i uniknąć kary.

Korupcja, śmierć, cierpienie i — oczywiście — pieniądze. Bezlitośni baronowie narkotykowi toczą wojnę z organami ścigania, których zadaniem jest pozbawić ich wolności.


Swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś również nowy serial animowany dla dzieci:

netflix Simon s1
Simon (2016) | serial animowany dla dzieci, sezon 1 | dla każdego | można pobrać | brak polskiej wersji językowej
IMDb: 7.1/10

Obdarzony bujną wyobraźnią królik przeżywa zabawne przygody, jednocześnie ucząc się odpowiedzialności i dowiadując, jak trzeba rozmawiać z innymi.

W rolach głównych: Loti Bailey, Hayden Connett, Keith Faulkner
Obsada: Loti Bailey, Hayden Connett, Keith Faulkner, Rudy Greatorex, Luke Haliwell, Jacob Preston, Joanna Ruiz, Alex Starke
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki


Czytaj również:

Sacha Baron Cohen powraca do telewizji z nowym serialem komediowym produkcji Showtime WHO IS AMERICA? Premiera w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 15 lipca 2018r.

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (09.07.2018)


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (10.07.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner