Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 14 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy odcinek serialu Riverdale oraz o nowy film i nowy serial.

Dzisiejsze nowości

6 odcinek 4. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Sezon 4: Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

S4:O6 – 6. Rozdział sześćdziesiąty trzeci: „Dziedzictwo” – 43 min

Napięcie w Riverdale rośnie. Archie próbuje się pozbyć Dodgera. Betty i Jughead badają historie swoich rodzin. Cheryl ma podejrzenia w związku z pewną lalką.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczne, Wzruszające

Obsada: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Mädchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Consuelos, Vanessa Morgan, Charles Melton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders

Nowe odcinki serialu będą trafiać do oferty co czwartek do 21 listopada 2019r.

America, venim! / Ameryko, nadchodzimy! (2014)
film – 1g39m – polski lektor

Rumuński zespół teatralny marzy o występach w Ameryce. Przyjeżdża więc do Nowego Jorku, gdzie lokalny agent obiecuje im wielkie tournée.

W rolach głównych: Gheorghe Ifrim, Adrian Vancica, Ion Sapdaru

Gatunki: Romanian Movies, Komedie

The Stranded (2019)
serial – polskie napisy

Uczniowie elitarnej szkoły uwięzieni na wyspie zniszczonej przez tsunami trzymają się resztek nadziei. Ale czy to nie za mało, gdy zaczynają działać tajemnicze siły?

UHD, 4K.

Sezon 1.: 7 odcinków od 14.11.2019 – Uczniowie elitarnej szkoły uwięzieni na wyspie zniszczonej przez tsunami trzymają się resztek nadziei. Ale czy to nie za mało, gdy zaczynają działać tajemnicze siły?

W rolach głównych: Papangkorn Lerkchaleampote, Chayanit Chansangavej, Chutavuth Pattarakampol
Twórcy: Christian Durso

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Seriale tajskie, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Trzymający w napięciu

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmowa w ofercie HBO GO Polska – 14 listopada 2019

Netflix ogłasza powstanie drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner