Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 22 maj 2019

Facebooktwitter

netflix The 100 s5
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

trzeci odcinek 6. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-6 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Obsada: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Christopher Larkin, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Lindsey Morgan, Devon Bostick, Richard Harmon, Ricky Whittle, Jarod Joseph, Chelsey Reist, Sachin Sahel, Adina Porter, Tasya Teles, Thomas McDonell
Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Brutalne
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

S6O3 – 3. Dzieci Gabriela – 42m

netflix the 100 S6E3

Clarke korzysta z umiejętności dyplomatycznych w rozmowie z powściągliwym przywódcą Sanctum. Tymczasem za barierą tajemniczy napastnicy przypuszczają atak na statek.

Kolejne odcinki nowego sezonu będą się pojawiać w ofercie Netflix Polska co środę.


netflix A Tale of Two Kitchens
Opowieść o dwóch restauracjach / A Tale of Two Kitchens (2019) | film | 29m | 7+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Gabriela Cámara, meksykańska gwiazda sztuki kulinarnej, otwiera siostrzaną restaurację Cala w San Francisco, z podobnym menu i kulturą otwartą na wszystkich.

Gatunki: Seriale kulinarne i podróżnicze, Filmy meksykańskie, Dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Kategorie: Sentymentalne, Inspirujące

Producentem „Opowieści o dwóch restauracjach” jest Gael García Bernal („Dzienniki motocyklowe”, „Mozart in the Jungle”).

 


KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 22 maj 2019

  • 22.05.2019 o 22:29
    Bezpośredni odnośnik

    Wiadomo, czemu nie pojawiło się dziś u nas film Hai Phuong / Furie? Był w zapowiedziach na maj z polskim opisem i tytułem Wściekła, a u nas się nie pojawił, ba, Netfliks nawet tytułu nie wynajduje.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner