Nowy miniserial z Emmą Thompson “Rok za rokiem” od dziś dostępny w HBO GO

Facebooktwitter

HBO GO Rok za rokiem
Sześcioczęściowy miniserial Rok za rokiem debiutuje w środę, 22 maja 2019r. w HBO GO. Twórcą serialu jest Russel T Davies. W jedną z ról w serialu wciela się zdobywczyni Oscara i Złotego Globu Emma Thompson. W serwisie HBO GO są już dostępne dwa odcinki produkcji.

Miniserial Rok za rokiem (Years And Years) to serialowa saga o przeciętnej rodzinie, której losy śledzimy przez 15 lat. Jako że społeczeństwo się zmienia szybciej niż kiedykolwiek dotąd, tak samo rodzina Lyonsów z Manchesteru doświadczy wszystkiego, na co mamy nadzieję i czego boimy się w przeżyć w przyszłości. Będą się zakochiwać i odkochiwać, zestarzeją, rozstaną i powrócą do siebie, cały czas patrząc w przyszłość.

Akcja serialu śledzi losy Daniela (Russell Tovey), Stephena (Rory Kinnear) i jego żony Celeste (T’Nia Miller), sióstr Rosie (Ruth Madeley) i Edith (Jessica Hynes), babci Muriel (Anne Reid), dzieci i wnuków, a każdy odcinek posuwa akcję o kilka lat do przodu. Widzimy, jak bohaterowie poruszają się w niestabilnym politycznie i ekonomicznie świecie, cały czas napędzanym przez zmiany technologiczne.

Rok za rokiem to serial o rodzinie. Pokazuje, jak możemy przetrwać w świecie, w którym nic nie jest białe lub czarne. Wszystko to opowiedziane jest w tonie zabawnym, momentami bolesnym i ostrym, ale pokazującym determinację, by przetrwać w świecie niedalekiej przyszłości.

HBO GO Rok za rokiem

W serialu występują Rory Kinnear, Russell Tovey, Jessica Hynes, Ruth Madeley, T’Nia Miller, Anne Reid oraz Emma Thompson w roli celebrytki, która staje się postacią polityczną, a jej kontrowersyjne opinie zaczynają dzielić społeczeństwo.

Miniserial jest koprodukcją RED Production Company oraz HBO, BBC One i CANAL+. Pomysłodawcą serialu, jego producentem i scenarzystą jest Russell T Davies. Producentami  wykonawczymi są Nicola Shindler i Michaela Fereday dla RED Production, Lucy Richer dla BBC, Karen Lewis oraz Simon Cellan Jones, który pełni również funkcję reżysera. Za dystrybucję międzynarodową odpowiada Studiocanal.

W serwisie HBO GO od 22 maja 2019r. dostępne są 2 odcinki miniserialu, a kolejne będą pojawiały się w każdą środę.


Rok za rokiem / YEARS AND YEARS (2019) | serial, sezon 1, dramat | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Miniserial Rok za rokiem (Years And Years) podąża za członkami jednej rodziny, których skomplikowane życie zmienia się w pewną decydującą noc 2019 roku, kiedy Wielka Brytania jest wstrząsana zmianami politycznymi, gospodarczymi i technologicznymi. W serialu występują Rory Kinnear, Russell Tovey, Jessica Hynes, Ruth Madeley i Anne Reid, oraz Emma Thompson w roli celebrytki, która staje się postacią polityczną, a jej kontrowersyjne opinie zaczynają dzielić społeczeństwo.

Reżyseria: Simon Cellan Jones
Obsada: Jessica Hynes , Rory Kinnear , T’nia Miller , Emma Thompson , Russell Tovey
Kraj: GB


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 22 maj 2019

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska – 22 maj 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner