Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 24 maj 2019

Facebooktwitter

netflix WHAT IF S1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

WHAT/IF (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix 1: Trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para biednych nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety.

Opis Netflix 2: Idealistka szukająca funduszy na rozkręcenie firmy prowadzącej badania medyczne namawia męża do przyjęcia nietypowej propozycji od tajemniczej inwestorki.

W rolach głównych: Renée Zellweger, Jane Levy, Blake Jenner
Obsada: Renée Zellweger, Jane Levy, Blake Jenner, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Juan Castano, Dave Annable, Saamer Usmani, Daniella Pineda, John Clarence Stewart, Louis Herthum
Gatunki: Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Zmysłowe, Trzymające w napięciu
Twórcy: Mike Kelley

Występują: Renée Zellweger („Dziennik Bridget Jones”), Jane Levy („Castle Rock”) i Blake Jenner („Glee”).

 

Wyobraź sobie, że tajemnicza nieznajoma składa Ci nietypową ofertę, której wręcz nie można odrzucić. Przyjmiesz ją?

Mike Kelley, twórca „Zemsty”, przedstawia serial „What/If” z udziałem Renée Zellweger. Aktorka wciela się w rolę mistrzyni gry Anne Montgomery, która ma niespotykaną propozycję dla pewnej pary zmagającej się z problemami finansowymi. Czym zaryzykują, by zagrać o całą stawkę?


netflix-iZombie
3 odcinek 5. sezonu iZombie (2015) | serial, 1-5 | 13+ | 8,11/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Opis Netflix: Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

Sezon 5: W sezonie finałowym zombie z Seattle walczą z niedoborem żywności, Major przejmuje kontrolę nad Fillmore-Graves, a los Liv waży się na szali.

S5:O3 – 3. Five, Six, Seven, Ate! – 42m

netflix izombie S5E3

Ravi i Liv próbują rozwiązać sprawę morderstwa, udając uczestników konkursu tanecznego, ale Ravi totalnie gubi rytm. W szkole uczniowie zombie mają coraz cięższe życie.

Kolejny odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska co piątek.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...