Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.06.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma pierwsza część (odcinki 1-12) 2. sezonu serialu The Disastrous Life of Saiki K. / Saiki Kusuo no Psi Nan (2016):

The Disastrous Life of Saiki K. / Saiki Kusuo no Psi Nan (2016) | serial, sezon 1-2 | 7+ | 7,06/10 | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.2/10

Licealista Kusuo Saiki przyrzekł w dzieciństwie, że będzie trzymał swoje telepatyczne moce w ukryciu. Nie oznacza to jednak, że jego życie stało się łatwe.

W rolach głównych: Hiroshi Kamiya, Daisuke Ono, Nobunaga Shimazaki
Gatunki: Anime, Anime fantasy, Seriale i programy, Seriale anime, Programy i seriale dla nastolatków

Sezon 1: Kusuo Saiki pragnie zachować swoje potężne telepatyczne moce w ukryciu i wieść zwykłe życie licealisty. Dziwaczni koledzy z klasy wcale mu tego nie ułatwiają.

Sezon 2: Kusuo usiłuje wieść normalne życie, podczas gdy dziwaczni koledzy z klasy utrudniają mu utrzymanie w sekrecie jego nadprzyrodzonych zdolności.


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2018r. swoją premierę w ofercie ma nowy, 7 odcinek 5. sezonu serialu „The 100” (2014):

netflix The 100 s5The 100 (2014) | serial, sezon 1-5 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

S5O7 – 7. Dopuszczalne straty – 42min
netflix the 100 s5e7

Clarke zwraca się z prośbą do Indry po odkryciu okrutnego planu Octavii służącego podbiciu doliny. Echo zmusza pomocnika Raven do rozpoczęcia cyberataku.

Kolejne odcinki zadebiutują w ofercie co tydzień od 4 lipca 2018r.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na lipiec 2018 – planowane premiery – lista filmów i seriali, materiały wideo

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (26.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (27.06.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner