Netflix: GLOW – materiał dodatkowy zza kulis serialu

Facebooktwitter

Netflix GLOW S2
Netflix udostępnił materiał zza kulis serialu Glow, w którym bohaterki przygotowują swoje ciała i umysły na nadejście nowego sezonu.

Wszystkie odcinki drugiego sezonu Glow już od 29 czerwca 2018r. na Netflix! 

W drugim sezonie obserwujemy jak wrestlerki, które stały się lokalnymi celebrytkami, zmagają się z blaskami i cieniami swojej sławy. Ruth i Debbie, które teraz codziennie spotykają się na planie programu, muszą zmagać się z ciągle powracającymi problemami w ich skomplikowanej relacji. Sam ciągle jest taki sam, tylko teraz z nastoletnią córką pod swoim dachem i dwudziestoma odcinkami do wyprodukowania. Walki stają się coraz bardziej zaciekłe, a stawka wzrasta wraz z objętością fryzur zawodniczek.

O serialu Glow
Akcja tego pełnego napuszonych fryzur i druzgocących ciosów serialu toczy się w Los Angeles lat 80. XX wieku i jest zainspirowana prawdziwą historią kobiecej ligi wrestlingu. To fabularyzowana opowieść o bezrobotnej aktorce, która — chwytając ostatnią szansę na spełnienie marzeń — postanawia wziąć udział w programie o zawodniczkach wrestlingu.

Producentkami wykonawczymi serialu są Jenji Kohan („Orange is the New Black”) i Tara Herrmann („Orange is the New Black”), zaś jego współtwórczyniami i jednocześnie scenarzystkami — Liz Flahive („Homeland”) i Carly Mensch („Orange is the New Black”).


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na lipiec 2018 – planowane premiery – lista filmów i seriali, materiały wideo

Ostre przedmioty – nowy miniserial HBO z Amy Adams w roli głównej na podstawie powieści Gillian Flynn Premiera już 9 lipca 2018r. w HBO i HBO GO – mamy zwiastun, zdjęcia oraz opisy odcinków


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner