Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – “A.X.L.”, “Nie ma jak u siostry”, “Scissor Seven”, Jerry Seinfeld i Michelle Obama

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 2 nowe filmy oraz nowy sezon serialu Scissor Seven. Wczoraj i przedwczoraj zadebiutował w ofercie nowy film oraz stand-up.

Dzisiejsze nowości

A.X.L. (2018) | film | 1g39m | 13+ | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Młody kierowca motocrossowy, Miles Hill, pomaga psu będącemu supertajnym robotem bojowym w ucieczce przed jego twórcami i armią.

W rolach głównych: Alex Neustaedter, Becky G., Alex MacNicoll

Gatunki: Akcja i przygoda, Filmy familijne i dla dzieci, Kino niezależne, Niezależne filmy akcji i przygodowe, Science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy
Kategorie: Emocjonujący


Netflix filmy

Nie ma jak u siostry (2018) | film | 1g50m | 16+ | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Hałaśliwa była więźniarka wykorzystuje wiedzę z odsiadki, żeby rozpracować internetowego chłopaka swojej siostry oraz odkryć całą prawdę o jej z pozoru idealnym życiu.

W rolach głównych: Tiffany Haddish, Tika Sumpter, Omari Hardwick

Gatunki: Komedie, Dramaty, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne, Dramaty romantyczne, Komedie romantyczne
Kategorie: Romantyczny


Netflix seriale

2. sezon Scissor Seven (2020) | serial, sezon 1-2 | 13+ | polskie napisy

Opis Netflix: Próbujący odzyskać wspomnienia nieudolny fryzjer-zabójca oraz jego nożyczki trafiają w sam środek walki o władzę pomiędzy rywalizującymi frakcjami.

W rolach głównych: He Xiaofeng, Jiang Guangtao, Duan Yixuan

Sezon 1.: 14 odcinków od 10.01.2020 – Próbujący odzyskać wspomnienia nieudolny fryzjer-zabójca oraz jego nożyczki trafiają w sam środek walki o władzę pomiędzy rywalizującymi frakcjami.

Sezon 2.: 10 odcinków od 7.05.2020 – Siódemka oswaja się z normalnym życiem, ale przeszłość ciągle przecina mu drogę i podcina skrzydła. Czy poradzi sobie z nową ekipą zabójców?

Gatunki: Seriale i programy chińskie, Seriale komediowe, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Dziwaczny, Prześmiewczy


Wczorajsza nowość

Becoming / Becoming. Moja historia (2020)
film – 1g29m 

Była pierwsza dama USA, Michelle Obama, szczerze opowiada o swoim życiu, nadziejach i relacjach w czasie trasy promującej książkę „Becoming. moja historia”.

W ofercie od: 2020-05-06

W rolach głównych: Michelle Obama

Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturowe, Dokumenty biograficzne
Kategorie: Pogodny, Osobisty, Inspirujący

Becoming. Moja historia to bardzo intymne spojrzenie na życie byłej pierwszej damy USA, Michelle Obamy, w czasie przełomowych zmian — nie tylko w jej życiu prywatnym, ale również w kraju, któremu u boku męża służyła w Białym Domu przez ponad osiem ważnych lat. Dokument przedstawia wyjątkowe kulisy trasy promującej książkę Michelle Obamy, w czasie której była pierwsza dama odwiedziła 34 miasta i odkrywała wraz ze swoimi czytelnikami, jak ważną rolę w zwalczaniu podziałów społecznych odgrywa wspólnota i jaka siła kryje się w szczerości i uczciwości.

Przedwczorajsza nowość

Jerry Seinfeld: 23 Hours To Kill (2020)
film – 1g0m 

Na nowojorskiej scenie Jerry Seinfeld porównuje rozmowy i pisanie wiadomości, kiepskie i „świetne” restauracje oraz zastanawia się nad fenomenem Pop-Tarts.

W ofercie od: 2020-05-05

W rolach głównych: Jerry Seinfeld

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie
Kategorie: Błyskotliwy, Prześmiewczy

Nowy godzinny stand-up Jerry’ego Seinfelda pt. „Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill” umacnia jego reputację jako mistrza precyzji w stand-upowym humorze. Po spektakularnym przybyciu do Beacon Theatre w Nowym Jorku Seinfeld serwuje widowni niezwykle celne spostrzeżenia na temat codziennego życia, ukazując komizm zwyczajnych sytuacji. Premiera już 5 maja 2020 r. — tylko na Netflix.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix Polska ogłasza datę premiery i prezentuje pierwsze zdjęcia polskiego serialu oryginalnego „W głębi lasu”

Netflix Polska: Siły Kosmiczne – zwiastun nowego serialu i wypowiedzi twórców

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner