Netflix Polska ogłasza datę premiery i prezentuje pierwsze zdjęcia polskiego serialu oryginalnego “W głębi lasu”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska opublikował dziś teaser oraz pierwsze zdjęcia z kolejnego polskiego serialu oryginalnego W głębi lasu, na postawie powieści Harlana Cobena.

Sześciodcinkowa produkcja, którą reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka, dostępna będzie na platformie Netflix już 12 czerwca 2020r.

W głębi lasu to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i  Laury Goldsztajn. Na kadrach z serialu można zobaczyć również Adama Ferencego. Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis.

Netflix seriale

O serialu
W głębi lasu
obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Netflix seriale

Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

 

Netflix seriale

Zapowiedź serialu W głębi lasu.

 

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente, współpraca między Cobenem a Netflix. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 183 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Netflix seriale

W głębi lasu (2020) | serial

Opis Netflix: Odnalezione ciało zostaje powiązane ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora, która zniknęła 25 lat wcześniej. Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale oparte na literaturze, Polskie seriale i programy, Seriale sensacyjne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Przerażający, Mroczny, Trzymający w napięciu

 


Polecamy również

Kraina Lovecrafta – nowy serial HBO na podstawie powieści Matta Ruffa zadebiutuje w HBO i HBO GO w sierpniu

KIPA i Netflix ustanawiają 2,5 mln zł funduszu dla polskiej branży audiowizualnej i filmowej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner