Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Czarna lista” i ” Wyjaśniamy: Koronawirus”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy miniserial oraz nowy odcinek serialu Czarna lista. Wczoraj zadebiutował w ofercie nowy serial koreański. Z oferty został dziś usunięty 1 film.

Dzisiejsze nowości

Coronavirus, Explained / Wyjaśniamy: Koronawirus (2020)
miniserial – polskie napisy 

W roku 2020 świat się zmienił. Czas na serial dotyczący pandemii wywołanej koronawirusem, walki z nią i radzenia sobie z piętnem, jakie odciska na naszej psychice.

W ofercie od: 2020-04-26

Pierwszy odcinek 1. sezonu od 26.04.2020

 

1. Ta pandemia – 26 min

Netflix seriale

Jak doszło do tego, że koronawirus wywołał globalną pandemię i zmienił nasz świat? Posłuchaj ekspertów i poznaj dane pozwalające lepiej zrozumieć chorobę COVID-19.

 

Gatunki: Naukowe i przyrodnicze filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturowe, Seriale naukowe i przyrodnicze, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne
Kategorie: Intelektualny

Netflix seriale

16 odcinek 7. sezonu Czarna lista / The Blacklist (2013) | serial, sezony 1-7 | UHD, 4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Twórca: Jon Bokenkamp

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Sezon 7: Red został odurzony i porwany przez Katarinę, a Liz i członkowie oddziału wciąż nie znają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jego prawdziwej tożsamości.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5., 6. i 7. sezonu serialu.

 

S7:O16 – 16. Nyle Hatcher (No. 149) – 43 min

Netflix seriale

 

Gatunki: Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące

Uwaga: Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska od 3, 10 i 17 maja 2020r.


Wczorajsza nowość

Hi Bye, Mama! (2020)
serial – polskie napisy 

Duch kobiety dostaje szansę, aby na 49 dni wrócić do świata żywych. Postanawia odwiedzić córeczkę i męża, który zdążył ponownie się ożenić.

W ofercie od: 2020-04-25

Sezon 1.: 16 odcinków od 25.04.2020 – Duch kobiety dostaje szansę, aby na 49 dni wrócić do świata żywych. Postanawia odwiedzić córeczkę i męża, który zdążył ponownie się ożenić.

W rolach głównych: Kim Tae-hee, Lee Kyoo-hyung, Go Bo-gyeol
Twórcy:Yu Je-won, Kwon Hye-joo

Gatunki: Koreańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Uczuciowy, Wzruszający

Film dziś usunięty

Pitch Perfect 3 (2017)
film – 1g33m – polskie napisy i lektor 

Studia już za nimi, ale nasze gwiazdy śpiewu a capella spotykają się ponownie, by wziąć udział w zagranicznym konkursie. To będzie wielki test ich przyjaźni i głosów.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiera komedii „Zła edukacja” w ofercie HBO GO Polska

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – „Shazam!”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner