Premiery serialowe w ofercie Netflix Polska (25.04.2019)

Facebooktwitter

netflix Riverdale s3
[ AKTUALIZACJA ] Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś nowe odcinki seriali:

19 odcinek 3. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-3 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

S3:O19 – 19. Rozdział pięćdziesiąty czwarty: Strzeżcie się Żniwiarza – 43m

netflix riverdale S3E19

Rodzina Jonesów wyrusza w ekscytującą podróż, Archie może mieć problemy z prawem, a Betty dowiaduje się wielu szokujących rzeczy o Evelyn.

Riverdale: Sezon 3 (zwiastun)
Kiedyś było tu skromnie, ale teraz zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Czy Riverdale przetrwa te mroczne czasy? Czas na diabelskie igrzyska!

Nowy odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska 9 maja 2019r.


netflix-Jane the Virgin-S4
piąty odcinek 5. sezonu Jane the Virgin (2014) | serial, sezon 1-5 | 13+ | 7,78/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10
Opis Netflix: Jane Villanueva poprzysięgła cnotę aż do ślubu. Chyba musi zmienić plany, bo w wyniku błędu lekarskiego zaszła w ciążę.

W rolach głównych: Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas
Obsada: Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas, Justin Baldoni, Ivonne Coll, Brett Dier, Jaime Camil, Anthony Mendez
Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Filmy romantyczne dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Seriale romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Kiczowate, Dziwaczne
Twórca: Jennie Snyder Urman

Gina Rodriguez zdobyła Złoty Glob za rolę w tej satyrycznej opowieści o cudownym poczęciu.

 

Sezon 1 (22 odcinki): Cnotliwe życie młodej kobiety zmienia się diametralnie po badaniu lekarskim. Zakręcone fabuły jej ulubionych telenoweli to teraz jej życie.

Sezon 2 (22 odcinki): W sezonie 2. Jane umiera ze zgryzoty, gdy Mateo zostaje porwany, a ponadto płynie pod prąd na uniwerku i przeżywa miłosne rozterki.

Sezon 3 (20 odcinków): Życie Michaela wisi na włosku. Xo rozważa swoje opcje. Podstęp Anezki zaczyna wychodzić na jaw. Jne poznaje sekrety rodzinne Alby.

Sezon 4 (17 odcinków): Jane wraca do dawnej miłości. Xo i Rogelio muszą pogodzić się z szokującymi wydarzeniami z ich życia. Rafael wprowadza się do nowego domu.

Sezon 5: Szokujące odkrycie stawia Jane w niezręcznej sytuacji. Jej związek z Rafaelem stoi pod znakiem zapytania. Przeszłość Petry zagraża jej przyszłości z J.R.

S5:O5 – 5. Rozdział osiemdziesiąty szósty – 42m

netflix Jane the Virgin S5E5

Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska co czwartek.


netflix RuPauls Drag Race Untucked S11
RuPaul’s Drag Race: Untucked! / RuPaul’s Drag Race: Za kulisami! (2019) | serial | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Zajrzyj za kulisy programu „RuPaul’s Drag Race”! Odkryj tajemnice uczestniczek i zobacz, ile fascynujących kłótni zostaje wyciętych na etapie montażu.

Gatunki: Reality TV z elementem rywalizacji, Reality TV, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Kiczowate

S11O8 – 8. Odcinek 8 – 20m

netflix RuPauls Drag Race Untucked S11E8

Królowe stresują się swoimi pomyłkami w Grze Pozorów. Dwa wyjątkowe nagrania wideo wywołują burzę emocji.

RuPaul’s Drag Race: Za kulisami!: Sezon 11 (zwiastun)
Zakładasz perukę albo spadasz! Piętnaście królowych, w tym Miss Vanjie z poprzedniej edycji programu, dołącza do Ru w fantastycznym nowym sezonie.


Aktualizacja: Wczoraj zadebiutowały w ofercie Netflix Polska nowe odcinki serialu:

netflix Possessed S1
Possessed (2019) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Niechętnie używająca swojego daru jasnowidz sprzymierza się z opryskliwym detektywem o łagodnym sercu, by pomóc mu w rozwiązywaniu spraw dzięki swoim zdolnościom.

W rolach głównych: Song Sae-byeok, Go Joon-hee, Youn Jung-hoon
Obsada: Song Sae-byeok, Go Joon-hee,Youn Jung-hoon, Jo Han-sun, Lee Won-jong, Park Gene-woo, Kwon Hyuk-hyun, Park Sang-min
Gatunki: Koreańskie programy i seriale, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Mrożące krew w żyłach filmy i seriale, Straszne, Fantazyjne, Trzymające w napięciu

S1O7 – 7. Odcinek 7 – 67m

netflix Possessed S1E7

W domu Seo-jeong pojawia się nieoczekiwany sprzymierzeniec. Seo-jeong informuje Pil-seong, że sama rozwiąże swoje problemy.

S1O8 –  8. Odcinek 8 – 62m

netflix Possessed S1E8

Seo-jeong niechętnie godzi się z losem i wdraża w nowe obowiązki. Pil-seong składa jej ryzykowną propozycję, która ma pomóc złapać Hwang Dae-du.

Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska co środę.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.04.2019)

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – ponad 30 filmów zostanie usuniętych z początkiem maja 2019 (24.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner