Premiery w ofercie Netflix Polska (12.07.2017)

Facebooktwitter

netflix-Real-Detective-bgZgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2017r. dziś premierę w ofercie ma 2. sezon serialu “Real Detective” (2016).

Real Detective (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Ten serial łączy film dokumentalny z dramatycznymi rekonstrukcjami, gdy aktorzy odtwarzają role prawdziwych detektywów w sprawach, których nie da się zapomnieć.

Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Filmy dokumentalne o tematyce kryminalnej, Filmy dokumentalne

Sezon 1: Podwójne zabójstwa, seryjni mordercy i porwane dzieci to tylko część makabrycznego obrazu, który nakreślają detektywi opowiadający o przeszłości.

Sezon 2: Detektywi powracają do spraw, które wciąż nie dają im spokoju: seryjnych zabójstw, brutalnych kradzieży i porwań dzieci.


Dodatkowo do oferty trafiły dziś również filmy:

netflix-The-Warriors-Way-bgThe Warrior’s Way / Honor wojownika (2010) – film – 1g40m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Yang — niegdyś azjatycki wojownik, a teraz uciekinier — z Dalekiego Wschodu udaje się na Dziki Zachód, gdzie zaszywa się w małym amerykańskim miasteczku.

W rolach głównych: Dong-gun Jang, Kate Bosworth, Geoffrey Rush
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy o sztukach walki, Filmy kryminalne
Reżyser: Sngmoo Lee


netflix-Wrong-TurnWrong Turn / Droga bez powrotu (2003) – film – 1g20m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Grupa motocyklistów gubi drogę w lasach Zachodniej Wirginii. Okazuje się, że nie są sami — atakuje ich trzech zdeformowanych kanibalów.

W rolach głównych: Desmond Harrington, Eliza Dushku, Emmanuelle Chriqui
Gatunki: Horrory, Krwawe horrory i filmy o seryjnych zabójcach
Reżyser: Rob Schmidt


netflix-Gabriel-Iglesias-Presents-The-Gentleman-Jerry-RochaGabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry Rocha (2015) – stand-up – 1g9m – 13+ – można pobrać – polskie napisy
W tym prześmiewczym show komik Jerry Rocha opowiada o przerażających wyprawach autobusem i jeszcze bardziej przerażającej byłej żonie.

W rolach głównych: Jerry Rocha
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie, Stand-upy
Reżyser: Manny Rodriguez

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner