Program „John Mulaney i dzieciaki” zadebiutuje już 24 grudnia w serwisie Netflix

Facebooktwitter


Netflix: Wyróżniony nagrodą Emmy komik John Mulaney postanowił przywrócić magię złotej ery telewizji, kiedy dzieci śpiewały wzruszające piosenki w odjazdowych sceneriach z gościnnym udziałem gwiazd. Co mu z tego wyszło? Program „John Mulaney i dzieciaki”.

Nazywam się John Mulaney i mam 37 lat. W programie zobaczycie dzieciaki w wieku od 8 do 13 lat, które są znacznie bardziej utalentowane ode mnie. Oprócz nas wystąpią tu także gwiazdy estrady i ekranu, w tym David Byrne, zdobywca nagrody Tony Andre De Shields, Natasha Lyonne, Annaleigh Ashford, Shereen Pimentel, Richard Kind oraz znany z filmu „Zodiak” Jake Gyllenhaal. Wspólnie przedstawimy wam mieszankę hitów, jakiej nie powstydziliby się na Broadwayu, skecze komediowe dla całej rodziny, przemyślenia dzieci i dorosłych o tajemnicach życia, a także wulkan z papier mâché. Będzie zabawnie, muzycznie, radośnie, niepokojąco, a czasem zaskakująco poważnie.    

Reżyserem „John Mulaney i dzieciaki” jest Rhys Thomas („Documentary Now”, „SNL”, „John Mulaney: The Comeback Kid”). Światowa premiera programu już 24 grudnia 2019 r. w serwisie Netflix.


John Mulaney i dzieciaki / John Mulaney & The Sack Lunch Bunch (2019) | film | 1g10m | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: W tym programie komediowym John Mulaney w rozbrajający sposób porusza „dorosłe” tematy ze swoimi dziecięcymi gośćmi. Szykuje się dobra zabawa dla każdego!

Gatunki: Komedie familijne, Filmy familijne i dla dzieci, Komedie, Zwariowane komedie, Filmy satyryczne
Kategorie: Dziwaczny, Zwariowany


Polecamy również

Najtrudniej przekroczyć własne granice. Wataha 3 – premiera 6 grudnia 2019r. w HBO i HBO GO

Netflix: Pełniejsza chata: Sezon 5 — CZĘŚĆ A | Oficjalny zwiastun

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner