Sentymentalny powrót do „Violetty”. „TINI: Z miłości do muzyki” debiutuje w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Już od dziś na platformie Disney+ fani Martiny „Tini” Stoessel, znanej na całym świecie z roli Violetty, mogą oglądać specjalnie przygotowany program z udziałem gwiazdy TINI: Z miłości do muzyki.

Wraz z serialowymi koleżankami i kolegami, ale także gośćmi specjalnymi gwiazdy zapewnią kameralne, wyjątkowe i niezapomniane muzyczne show.
Wszystkie sezony pochodzącego z Ameryki Łacińskiej serialu „Violetta”, a także inne produkcje z udziałem Martiny „Tini” Stoessel (m.in. koncert i film) są dostępne w Disney+.

W tym roku mija 10 lat od premiery kultowego serialu „Violetta”. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów specjalny program, aby móc świętować z nimi, ale także z obsadą produkcji, tę ważną datę. Na scenie razem z Tini widzowie zobaczą między innymi znanych z serialu Jorge’a Blanco, Candelarie Molfese czy Mercedes Lambre. Wspólnie zaśpiewają oni nowe wersje aż pięciu piosenek znanych z „Violetty”.

Disney+ niska cena

Niedługo po premierze pierwszego odcinka serialu „Violetta” na kanale Disney Channel w maju 2012 roku stał się on jedną z najpopularniejszych produkcji w tamtym czasie. Serial był emitowany na kanale Disney Channel m.in. w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, docierając do prawie 140 krajów w 15 wersjach językowych. O ogromnej popularności „Violetty” w Polsce świadczy fakt, że bilety na jej koncert rozeszły się w ciągu godziny.

Specjalny program TINI: Zmiłości do muzyki można już oglądać w Disney+. A ci, którzy jeszcze nie widzieli wszystkich odcinków serialu „Violetta” czy pozostałych produkcji z udziałem piosenkarki, znajdą na platformie kompletne sezony.

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Mroczne materie – premiera finałowego sezonu w ofercie HBO Max

Reed Hastings, prezes Netflix, ogłasza kolejne inwestycje w Polsce

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner