Serial “Obsesja Eve” wraca z nowym sezonem – premiera w HBO GO już 6 kwietnia, emisja na antenie HBO3 od 5 maja

Facebooktwitter

HBO Obsesja Eve, sezon 2
Sandra Oh, nagrodzona za tę rolę Złotym Globem, oraz Jodie Comer powracają w kontynuacji historii o dwóch silnych osobowościach, które prowadzą ze sobą wciągającą grę w kotka i myszkę. W serialu Obsesja Eve agentkę MI6 i psychopatyczną zabójczynię łączy… prawdziwa obsesja. Premiera drugiego sezonu tej produkcji odbędzie się już w sobotę, 6 kwietnia 2019r. w HBO GO. Na antenie HBO3 emisja zaplanowana została od 5 maja.

Eve (Sandra Oh) jest agentką MI6, Villanelle (Jodie Comer) natomiast to piękna, psychopatyczna zabójczyni. Kobiety łączy obopólna obsesja na swoim punkcie. Do ich historii wracamy w tym samym momencie, w którym zostawiliśmy je poprzednio. Drugi sezon otwiera scena, w której Eve zatacza się i nie ma pojęcia, czy kobieta, którą dźgnęła, jest żywa czy martwa. Agentka musi znaleźć Villanelle, zanim zrobi to ktoś inny. Tym bardziej, że nie jest jedyną osobą, która jej szuka…

HBO Obsesja Eve, sezon 2

HBO Obsesja Eve, sezon 2

W role głównych bohaterek wcielają się wyróżniona Złotym Globem i nominacją do nagrody Emmy za stworzoną przez siebie kreację Sandra Oh (serial Chirurdzy) oraz Jodie Comer (serial Doktor Foster).

HBO Obsesja Eve, sezon 2

HBO Obsesja Eve, sezon 2

Obsesja Eve to oparty na powieści Luke’a Jenningsa serial, za produkcję którego odpowiada Sid Gentle Films Ltd. Jego producentami wykonawczymi są Sally Woodward Gentle (Morderca z Whitechapel), Lee Morris (Przeklęta liga), Phoebe Waller-Bridge (Han Solo: Gwiezdne wojny – historie), Gina Mingacci (Piękne dziewczyny) oraz Emerald Fennell (serial The Crown), która jest także główną scenarzystką serialu. Wśród współproducentów są także Sandra Oh i Francesca Gardiner. Za reżyserię odpowiada ponownie m.in. Damon Thomas, który jest również producentem wykonawczym. Nowy sezon reżyserują także Lisa Brühlmann i Francesca Gregorini.

HBO Obsesja Eve, sezon 2

HBO Obsesja Eve, sezon 2

Premiera drugiego sezonu serialu Obsesja Eve (Killing Eve) odbędzie się w HBO GO już w sobotę 6 kwietnia, kolejne odcinki dodawane będą co tydzień w soboty. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została od 5 maja o godz. 22:00.

UWAGA: Data premiery drugiego sezonu serialu Obsesja Eve uległa zmianie. Pierwszy odcinek dostępny będzie w HBO GO dwa dni wcześniej, niż zostało to poprzednio podane – 6 kwietnia, w sobotę. Kolejne odcinki dodawane będą do serwisu co sobotę. Daty premier kolejnych odcinków w kwietniu: 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia.

HBO Obsesja Eve, sezon 2

HBO Obsesja Eve, sezon 2

Opisy odcinków

Obsesja Eve – sezon 2, odcinek 1
Premiera: sobota, 6 kwietnia w HBO GO; na antenie HBO3 – 5 maja o godz. 22:00

Eve zatacza się i nie ma pojęcia, czy kobieta, którą dźgnęła, jest żywa czy martwa. Mimo poważnych obrażeń, Villanelle udaje się jednak dotrzeć do szpitala. Carolyn przychodzi do Eve z intrygującą propozycją.

Obsesja Eve – sezon 2, odcinek 2
Premiera: sobota, 13 kwietnia w HBO GO; na antenie HBO3 – 12 maja o godz. 22:00

Carolyn przedstawia Eve jej nowemu zespołowi, zanim ta ma okazję wprowadzić ich w sprawę Villanelle. Villanelle, która musi ukrywać się w trakcie powrotu do zdrowia, znajduje Dobrego Samarytanina, który otacza ją opieką. Eve odkrywa tajemnicę, którą ukrywała przed nią Carolyn.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (05.04.2019)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 1 (05.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner