Serialowe powroty do oferty Netflix Polska (28.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-touch-bg1-1Do oferty Netflix Polska powróciły dziś seriale usunięte z niej w dniu 01 sierpnia 2017r.

Touch (2012) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 8,06/10 – polskie napisy
Autystyczny chłopiec umiejący odkrywać zależności liczbowe wydaje się przewidywać przyszłość, mimo że nie potrafi mówić.

W rolach głównych: Kiefer Sutherland, David Mazouz, Gugu Mbatha-Raw
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Tim Kring

Sezon 1: Samotny ojciec, Martin, próbuje nawiązać kontakt z autystycznym synem, Jakiem, i odkrywa, że talent chłopca do liczb może być kluczem do tajemnic wszechświata.

Sezon 2: Martin i Jake wyruszają w podróż do Los Angeles, by pomagać osobom w potrzebie, wykorzystując do tego zdolność Jake’a do przewidywania przyszłości za pomocą liczb.


netflix-For Dont Trust the B---- in Apartment 23-1Don’t Trust the B—- in Apartment 23 (2012) – serial, sezon 1-2 – 13+- 7,9/10 – polskie napisy
Po przeprowadzce do Nowego Jorku June zostaje oszukana przez współlokatorkę, Chloe. Ku zdziwieniu Chloe June odwraca sytuację, czym rozpoczyna historię ich przyjaźni.

W rolach głównych: Krysten Ritter, Dreama Walker, James Van Der Beek
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Nahnatchka Khan

Główną rolę w tym sitcomie gra Krysten Ritter („Breaking Bad”), której towarzyszy James Van Der Beek jako on sam.

Sezon 1: Naiwna prowincjuszka June jest zmuszona zamieszkać w Nowym Jorku z Chloe — przebiegłą dziewczyną, która nigdy nie przepuszcza okazji, żeby kogoś oskubać.

Sezon 2: Po paru miesiącach wątpliwego szkolenia pod okiem Chloe, naciągaczki i zarazem współlokatorki, prowincjuszka June powoli staje się pewną siebie mieszkanką Nowego Jorku.


Czytaj również: Ponad 40 filmów powraca do oferty Netflix Polska (26.09.2017) i Premiery i powroty filmowe w ofercie Netflix Polska (27.09.2017)


KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Serialowe powroty do oferty Netflix Polska (28.09.2017)

  1. Takie pytanie nfliksie: skąd bierzecie oceny podawane we wpisach? Są to aktualne oceny na IMDB w momencie dodawania notki? Coś innego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...