Serwis CHILI dostępny z płatnością na rachunku PLAY

Facebooktwitter


Jeszcze więcej rozrywki z Play – serwis CHILI dostępny z płatnością na rachunku PLAY.

Dla wszystkich fanów kina Play przygotował świąteczną niespodziankę – już od dziś do pakietu Zakupów Mobilnych dodana została platforma CHILI. Dzięki temu klienci Play będą mogli cieszyć się prostym i wygodnym dostępem do hitów filmowych prosto z kina, płacąc za nie za pomocą rachunku za telefon lub Internet.

CHILI to popularny serwis VOD, który zdobył serca użytkowników z całej Europy (serwis dostępny jest obecnie w 5 krajach). Wyróżnia go nie tylko bogaty katalog światowych i polskich filmów i seriali ( zarówno nowości, jak i pozycji katalogowych), ale także ogromny komfort użytkowania. CHILI to platforma, która umożliwia wypożyczanie i zakup (czyli film pozostaje na zawsze dostępny na koncie) pojedynczych tytułów, bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu – użytkownik płaci tylko za to, co ogląda. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę www.chili.com i zarejestrować się za darmo. Później pozostaje już tylko wybrać tytuł, a w opcjach płatności zaznaczyć rachunek Play. Weryfikacja przebiega równie sprawnie – użytkownik proszony jest o podanie numeru telefonu, na który otrzymuje unikatowy kod PIN w celu potwierdzenie każdej transakcji.

Z wygodnej opcji „Zapłać z Play” mogą w tym przypadku skorzystać wszyscy klienci operatora, którzy wybrali ofertę abonamentową. Szczegóły zakupów mobilnych dostępne są od razu w Play24, a ich podsumowanie uwzględniane jest w comiesięcznym rachunku. Dzięki temu, by oglądać dostępne na platformie treści, użytkownicy nie muszą podawać danych karty płatniczej.

Z CHILI, tak jak z innych znanych serwisów wideo, można korzystać poprzez stronę internetową lub w aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV. Można powiązać z kontem aż do 5 urządzeń.

Serwis CHILI umożliwia także pobieranie wypożyczonych i zakupionych treści i oglądanie ich w trybie offline, co szczególnie przydaje się podczas podróży samolotem lub w innych miejscach, gdzie połączenia internetowe jest niemożliwe.

Więcej informacji tutaj: www.chili.com


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiera filmowa i aktualizacje w ofercie – 23 grudnia 2019

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 23 grudnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner