SHOWMAX: Nowy odcinek SNL Polska z Igorem Kwiatkowskim i Natalią Nykiel już w sobotę – press info

Facebooktwitter

Igor Kwiatkowski_SNL Polska (1)Już w najbliższą sobotę o godz. 21.00 w roli prowadzącego odcinek SNL Polska zobaczymy legendę polskiej sceny komediowej – Igora Kwiatkowskiego. Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Natalia Nykiel. Premiera nowego odcinka SNL Polska na żywo z Warszawy – do obejrzenia już tylko na Showmax.

Nieco ponad dwa tygodnie temu show-biznesem wstrząsnęła informacja, że uwielbiany odtwórca roli Mariolki, Balcerzaka i Kryspina po ponad 13 latach odchodzi z kabaretu Paranienormalni. Grupa postanowiła na jakiś czas zawiesić działalność, a SNL Polska będzie pierwszym publicznym wystąpieniem Igora na scenie po opuszczeniu szeregów tego kultowego już kabaretu.

Niewiele osób wie, że Igor Kwiatkowski z zawodu jest kucharzem. Razem z Robertem Motyką pracował w knajpie, gdzie gotował, a Robert był DJ-em. To właśnie tam podpatrywali zachowania „dziewczyn dresiarzy”, a na ich podstawie stworzyli postać „typowej blondynki” – Mariolki. Niedługo później, razem z Rafałem Kadłuckim założyli Kabaret Paranienormalni. Wykreowana przez Igora Mariolka była powiewem świeżości na polskiej scenie kabaretowej i wpisała się w komediowy kanon. Z kolei „prowadzony” przez fikcyjną postać lekko upośledzonego Kryspina wideoblog z pewnością można nazwać protoplastą kanałów obecnych YouTube’owych parodystów. Sam Igor mówi, że „sweter Mariolki stał się zbyt ciasny”. Widzowie SNL Polska będą mogli zobaczyć najnowsze wcielenie komika już w tę sobotę.

Igor Kwiatkowski_SNL Polska (2)

Natalia Nykiel – inżynier z wykształcenia, muzyczna gwiazda z zawodu. Do pierwszej ligi show-biznesu wprowadziła ją debiutancka płyta Lupus Electro, którą stworzyła wraz z muzyczną śmietanką polskiej sceny – Katarzyną Nosowską, Pauliną Przybysz, Jackiem „Budyniem” Sienkiewiczem (Pogodno) czy Michałem „Buniem” Skrokiem (Dick4Dick). Teledyski do piosenek „Bądź duży” i „Error” są jednymi z najczęściej odtwarzanych video w Polsce. W 2017 premierę miał album Discordia. Tym razem do współpracy zaprosiła m.in. Marię Peszek, Julię Marcell czy Dawida Podsiadło. Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. W SNL Polska zagra dwa kawałki z Discordii: „Kokosanki” i „Total błękit”.

Odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska

Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (02.01.2018)

Styczniowa dostawa nowości w ofercie Showmax Polska


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner