Sierpień w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Sierpień w Disney+ oznacza premierę nowych sezonów dwóch cenionych i lubianych seriali.

Już 2 sierpnia Carmy i jego ekipa zaproszą na zaplecze restauracji w drugim sezonie „The Bear”, a Mabel, Oliver i Charles staną przed wyzwaniem rozwiązania kolejnej kryminalnej zagadki w trzecim sezonie „Zbrodni po sąsiedzku”. Fani Marvela i „Gwiezdnych wojen” również mają na co czekać – na początku miesiąca na platformę trafią „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”, a pod koniec sierpnia długo wyczekiwana premiera najnowszego serialu z uniwersum, czyli „Ahsoka”.

 

THE BEAR – SEZON 2 – SERIAL ORYGINALNY – 2 sierpnia – dostępne wszystkie odcinki

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) będą pracować nad przekształceniem baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. W czasie przebudowy każdy członek ekipy również przejdzie przemianę, konfrontując się z własną przeszłością i czekającą ich przyszłością.

ZBRODNIE PO SĄSIEDZKU [ONLY MURDERS IN THE BUILDING S3] – SERIAL ORYGINALNY – 8 sierpnia – dwa odcinki premierowe, kolejne co tydzień

Ciąg dalszy perypetii Charlesa, Olivera i Mabel, którzy rozwiązują zagadki tajemniczych morderstw w Arconii. Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” śledzi losy trójki nieznajomych, których łączy obsesja na punkcie true cime i którzy nagle wplątują się w prawdziwą zbrodnię, gdy badają tajemniczą śmierć sąsiada z ich nowojorskiego apartamentowca.

STRAŻNICY GALAKTYKI: VOLUME 3 – [GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 3] – FILM MARVEL STUDIOS – 2 sierpnia – tylko w Disney +

W „Strażnikach Galaktyki: Volume 3” Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

 

AHSOKA – [STAR WARS: AHSOKA] – SERIAL ORYGINALNY DISNEY+ – 23 sierpnia – dwa odcinki premierowe, kolejne co tydzień

Imperium upadło. Dawna Jedi, Ahsoka Tano, próbuje odkryć źródło zła zagrażającego wyniszczonej wojną galaktyce.

 

 

Czy wiesz, że…?

●  Światowy Dzień Słonia: Od 2012 roku 12 sierpnia obchodzony jest Światowy Dzień Słonia. Sierpień to idealny czas, aby uhonorować te duże, inteligentne zwierzęta i zastanowić się nad ich trudną sytuacją. Obejrzyj wyjątkową serię National Geographic „Sekretne życie słoni” i odkryj nieznane dotąd fakty o tych majestatycznych stworzeniach.

●  Czas pożegnać East High: Serial “High School Musical: Serial” wraca z czwartym i ostatnim sezonem już 9 sierpnia, ale nie oznacza to końca wypełnionej muzyką zabawy. Każdy film z serii „High School Musical” i wszystkie spin-offy obejrzycie w Disney+.

 

ZAGADKI KRYMINALNE

Mabel, Oliver i Charles sprawili, że poczuliście chęć rozwiązywania zagadek kryminalnych? W Disney+ znajdziecie filmy i seriale z tej tematyki – od tych lżejszych, po najtrudniejsze i najbardziej mroczne.

Zbrodnie po sąsiedzku – sezon 3
Od 8 sierpnia w Disney+
 
Patrz, jak kręcą
Dostępny w Disney+
Sezon ślubny
Dostępny w Disney+
Candy: Śmierć w Teksasie
Dostępny w Disney+
Na szlaku zbrodni
Dostępny w Disney+
Dusiciel z Bostonu
Dostępny w Disney+

 

CO JESZCZE POJAWI SIĘ W SIERPNIU?

  • Randka bez końca [Jagged Mind] – od 11 sierpnia w Disney+
  • Wakacyjni przyjaciele 2 [Vacation friends 2] – od 25 sierpnia w Disney+
  • Miguel chce się bić [Miguel Wants To Fight] – od 16 sierpnia w Disney+

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 1 – 15 sierpnia | oficjalna lista premier

Sierpniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Misja Stone”, “One Piece” oraz “Heartstopper”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner