Sony Interactive Entertainment i Sony Pictures Entertainment współtworzą nową, dostępną przez ograniczony czas usługę umożliwiającą subskrybentom PlayStation Plus w Polsce oglądanie filmowych i serialowych hitów

Facebooktwitter

Sony filmy seriale

Warszawa, 22 kwietnia 2021 r. – Sony Interactive Entertainment (SIE) i Sony Pictures Entertainment (SPE) ogłosiły dzisiaj nową, dostępną przez ograniczony czas usługę streamującą popularne filmy i seriale z kolekcji SPE – PlayStation® Plus Video Pass[1]. Będzie ona dostępna od dzisiaj przez 12 miesięcy w ramach subskrypcji PlayStation Plus w Polsce, na konsolach PlayStation®5 (PS5™) i PlayStation®4 (PS4™).

PlayStation Plus Video Pass w chwili uruchomienia usługi zawiera fantastyczny zestaw 15 filmów i sześciu seriali, który co kwartał zostanie w przemyślany sposób rozszerzony o jedne z najlepszych tytułów z kolekcji SPE. W początkowym pakiecie znajdują się takie filmowe hity jak Bloodshot z Vinem Dieselem i Eizą González czy Venom z Tomem Hardym i Michelle Williams, a także popularne seriale – między innymi wszystkie sezony Future Man z Joshem Hutchersonem, Elizą Coupe i Derekiem Wilsonem oraz wykorzystująca animację poklatkową komedia dla dorosłych SuperMansion, której premiera w Polsce odbędzie się wyłącznie w PlayStation Plus Video Pass.

W Sony Interactive Entertainment od lat zapewniamy graczom nowe rodzaje wspaniałej rozrywki, a ta oferta jest dla nas okazją do przetestowania kolejnej usługi SPE, którą chcemy rozszerzyć korzyści płynące z subskrypcji PlayStation Plus” – powiedział Marcin Ziobrowski, Managing Director Sony Interactive Entertainment Poland. „Polscy gracze są bardzo zaangażowani i uwielbiają oglądać filmy i seriale, więc ta społeczność stanowi doskonały rynek do wypróbowania PlayStation Plus Video Pass. Nie możemy się doczekać, aż gracze w Polsce skorzystają z tej usługi”.

PlayStation Plus Video Pass dodaje możliwość oglądania fantastycznych filmów oraz seriali do istniejącej już oferty PlayStation Plus, w skład której wchodzą funkcje i elementy wzbogacające świat graczy – między innymi rozgrywka wieloosobowa, comiesięczne gry, wyjątkowe zniżki w PlayStation®Store i wysyłanie zapisów gry do chmury online. Posiadacze PS5, którzy są członkami PlayStation Plus, otrzymują też dostęp do Kolekcji PlayStation Plus, czyli kultowych tytułów na konsolę PS4.

Współpraca między SIE i SPE przy tworzeniu PlayStation Plus Video Pass połączyła ze sobą dwa filary działalności Sony, co zrewolucjonizowało domową rozrywkę, którą w wygodny sposób mogą się cieszyć zarówno gracze, jak i miłośnicy filmów oraz seriali.

Cieszymy się, że możemy w niezwykle innowacyjny sposób wesprzeć naszych kolegów z PlayStation, udostępniając użytkownikom PlayStation Plus wysokiej jakości treści w ramach ich subskrypcji.  Jesteśmy pewni, że dostęp do kolekcji wyselekcjonowanych filmów i seriali spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników PlayStation Plus i zwiększy atrakcyjność ogólnej oferty PlayStation Plus w Polsce.  W SPE ciągle rozwijamy i testujemy nowe ścieżki dotarcia do klientów z naszą ofertą. Na tej płaszczyźnie współpraca z PlayStation daje nam okazję do wspólnej nauki i pogłębienia relacji.” powiedziała Justyna Owczarek, VP Country Manager Poland, Distribution & Networks w Sony Pictures Television.

Poniżej znajduje się pełna lista filmów i seriali PlayStation Plus Video Pass, które będą dostępne dla członków PlayStation Plus w Polsce od chwili uruchomienia usługi.

Filmy

 • Bloodshot
 • Jumanji: Następny poziom
 • Zombieland: Kulki w łeb
 • Aniołki Charliego (2019)
 • Venom (2018)
 • Bez litości 2
 • Baby Driver
 • Blade Runner 2049
 • Underworld: Wojny krwi
 • Nowy początek (2016)
 • Sausage Party
 • Inferno (2016)
 • American Hustle
 • To już jest koniec
 • Bad Boys (1995)

Seriale

 • Future Man (sezony 1-3)
 • SuperMansion (sezony 1-3)
 • Community (sezony 1-6)
 • Szkoła zabójców (sezon 1.)
 • S.W.A.T. – jednostka specjalna (sezony 1-2)
 • Zagubiona tożsamość (sezony 1-5)

[1] PlayStation Plus Video Pass jest dostępne w Polsce dla członków PlayStation Plus, którzy ukończyli 18 lat. Wymagane są połączenie z Internetem i subskrypcja PlayStation Plus. PlayStation Plus jest ciągłą subskrypcją abonamentową, w ramach której opłata jest pobierana cyklicznie. Obowiązują wszystkie warunki.

 


Informacje o Sony Interactive Entertainment

Za markę i rodzinę produktów oraz usług PlayStation® odpowiedzialna jest firma Sony Interactive Entertainment (SIE), uznany lider globalny na rynku interaktywnej, cyfrowej rozrywki. Od premiery pierwszej konsoli PlayStation w 1994 r. w Japonii PlayStation nieustannie wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania. Rodzina produktów i usług PlayStationa zawiera: PlayStation®5, PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation™Store, PlayStation®Plus, PlayStation™Video, PlayStation™Music, PlayStation™Now oraz uznane pozycje oprogramowania PlayStation autorstwa PlayStation Studios. Mająca siedzibę w San Mateo w Kalifornii SIE jest spółką zależną, w całości należącą do Sony Group Corporation i pełniącą funkcje globalne w Kalifornii, Londynie i Tokio.

 

Informacje o Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment (SPE) jest filią Sony Group Corporation z siedzibą w Tokio. Działalność SPE obejmuje produkcję, nabywanie i dystrybucję filmów oraz programów telewizyjnych; zarządzanie siecią kanałów telewizyjnych; tworzenie i dystrybucję treści cyfrowych; zarządzanie placówkami studyjnymi oraz rozwój produktów, usług i technologii związanych z rozrywką. Sony Pictures Television zarządza dziesiątkami całkowicie zależnych lub współzależnych spółek producenckich na całym świecie. Organizacje producenckie związane z SPE Motion Picture Group to między innymi Columbia Pictures, Screen Gems, TriStar Pictures, 3000 Pictures, Sony Pictures Animation, Stage 6 Films, AFFIRM Films, Sony Pictures International Productions oraz Sony Pictures Classics.


„PlayStation”, „PS5” oraz „PS4” są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli.


 

Polecamy również

Netflix: Zwiastun, plakat i zdjęcia z filmu „Tlen”. Premiera już w maju

Żelazna rocznica: mija 10 lat od premiery pierwszego odcinka serialu HBO „Gra o tron”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner