„Stary człowiek” – premiera serialu 28 września tylko w serwisie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Nowy, oryginalny serial Disney+ Stary człowiek (The Old Man) to porywający dramat z Jeffem Bridgesem w roli głównej, który będzie można oglądać od 28 września wyłącznie w Disney+. W dniu premiery na platformie pojawią się dwa pierwsze spośród siedmiu odcinków sezonu.

Oparty na bestsellerowej powieści Thomasa Perry’ego serial o tym samym tytule, „Stary człowiek” śledzi losy Dana Chase’a (Jeff Bridges), który kilkadziesiąt lat temu uciekł z CIA i od tego czasu żyje poza zasięgiem. Kiedy jednak do Chase’a przybywa zabójca i próbuje się go pozbyć, podstarzały agent odkrywa, że nie może liczyć na spokojną przyszłość, póki nie rozliczy się z tego, co się wydarzyło się w przeszłości.

Disney+ seriale

Gdy Dan Chase wychodzi z ukrycia, zastępca dyrektora FBI ds. kontrwywiadu, Harold Harper, (John Lithgow) zostaje powołany do jego „upolowania” ze względu na swoją skomplikowaną wspólną przeszłość z uciekinierem. U boku Harpera pracuje jego protegowana, Angela Adams (Alia Shawkat) oraz agent specjalny CIA, Raymond Waters (E.J. Bonilla). Kiedy Chase okazuje się trudniejszy do schwytania, niż oczekiwały władze, do akcji wkracza agent do akcji specjalnych, Julian Carson (Gbenga Akinnagbe). Podczas ucieczki Chase wynajmuje pokój od Zoe McDonald (Amy Brenneman), która od dnia, w którym dowiaduje się prawdy o nowym lokatorze, będzie musiała czerpać z nieznanych jej dotąd rezerw, by przetrwać. W serialu występują także Bill Heck, Leem Lubany i Pej Vahdat.

Disney+ seriale

Produkcja została stworzona przez Jonathana E. Steinberga i Roberta Levine’a. Producentami wykonawczymi są: Warren Littlefield, Steinberg, Dan Shotz, Levine, Jeff Bridges, David Schiff i Jon Watts, który wyreżyserował także dwa pierwsze odcinki. Serial jest produkowany przez 20th Television we współpracy z The Littlefield Company.

Disney+ seriale

Disney+ jest dostępny już za 28,99 PLN miesięcznie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Od ekskluzywnych filmów i seriali telewizyjnych obejmujących szeroki zakres gatunków, w tym przygodowych filmów akcji, science fiction i filmów dokumentalnych, po cieszące się uznaniem krytyków dramaty i komedie. Wszystko obok nagradzanych tytułów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Star Wars, National Geographic i Star. Solidna kontrola rodzicielska sprawia, że Disney+ pozostaje odpowiedni do użytku dla wszystkich członków rodziny. Subskrybenci mogą ustawiać limity dostępu dla treści dla dorosłych i tworzyć profile chronione kodem PIN wraz z już istniejącymi profilami dla dzieci, aby zapewnić spokój ducha rodzicom i opiekunom.

 

O DISNEY+

Disney+ to platforma streamingowa oferująca dostęp do filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Star Wars, National Geographic i produkcji występujących pod marką Star. Na wybranych rynkach międzynarodowych oferuje również szeroką gamę ogólnej rozrywki, od ekscytujących nowych oryginałów po ponadczasowe klasyki. Disney+ to flagowa usługa streamingowa kierowana bezpośrednio do konsumenta, będąca własnością The Walt Disney Company i należąca do segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje transmisję online bez reklam wraz ze stale rosnącą kolekcją ekskluzywnych oryginalnych produkcji, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentalnych, filmów akcji, seriali animowanych i treści krótkometrażowych. Dzięki bezprecedensowemu dostępowi do długiej historii niesamowitej rozrywki filmowej i telewizyjnej Disneya, Disney+ jest również ekskluzywnym miejscem udostępniania najnowszych filmów The Walt Disney Studios. A poprzez dołączenie Star oferuje najnowsze produkcje z 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures i nie tylko. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę disneyplus.com lub znajdź aplikację Disney+ na większości urządzeń mobilnych i telewizorach.


 

Polecamy również

https://www.nflix.pl/sierpnipwe-premiery-na-netflix-oficjalna-lista-filmow-i-seriali-wsrod-nowosci-polski-serial-gry-rodzinne/

Rick i Morty wracają z szóstym sezonem. W Polsce serial będzie dostępny 5 września równolegle ze światową premierą. Nowy sezon można będzie oglądać wyłącznie w HBO Max

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner