Telewizory polecane przez Netflix w roku 2020

Facebooktwitter

Netflix

Netflix opublikował listę telewizorów na rok 2020, które zapewniają najlepszą jakość korzystania z serwisu.

Netflix: Niezależnie od tego, czy oglądasz akurat najnowsze odcinki seriali „Już nie żyjesz”, „Outerbanks” lub „Hollywood”, czy też filmy takie jak „Tyler Rake: Ocalenie” i „6 Underground”, z pewnością liczy się dla Ciebie coś więcej, niż sam dostęp do nich. Chcesz, by oferowane przez Netflix treści były dostępne szybko, łatwo, a jednocześnie w jak najlepszej jakości.

Nieustannie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaoferować naszym użytkownikom rozrywkę na najwyższym poziomie. W związku z tym co roku publikujemy rekomendacje telewizorów smart TV, które zapewniają lepszą jakość odtwarzanych materiałów, prostszą nawigację i nowe funkcje, dzięki którym korzystanie z serwisu Netflix (a także innych serwisów oferujących usługi przesyłania strumieniowego) staje się jeszcze przyjemniejsze. W tym roku polecamy wybrane modele oferowane przez firmy Panasonic, Samsung i Sony zapewniające najwyższą jakość obsługi.

Netflix

Logo „Telewizor polecany przez Netflix” potwierdza, że dany model telewizora przeszedł surowe testy i oferuje wspaniałe parametry pracy oraz zapewnia łatwy dostęp do serwisu Netflix. Wszystkie telewizory polecane przez Netflix obsługują najnowszą wersję aplikacji Netflix, zapewniając użytkownikom najwyższej jakości medialne wrażenia i dostęp do wszystkich najnowszych funkcji.

Aby trafić na listę rekomendowanych modeli, telewizory muszą spełniać 5 z 7 kryteriów (wymienionych tutaj).

W tym roku po raz pierwszy do listy kryteriów dodaliśmy względy decydujące o tym, jakie wrażenia związane z treściami interaktywnymi oferuje dany telewizor. Interaktywne filmy, seriale i programy pozwalają użytkownikom przenieść się na nowy poziom rozrywki poprzez aktywne uczestnictwo i dokonywanie wyborów, które zmieniają bieg oglądanych historii. Przy tego rodzaju treściach szczególnie ważne jest, aby użytkownicy mogli szybko poznać rezultaty swoich wyborów. Przeprowadzana przez nas ocena ma na celu zapewnienie, że — przykładowo – decydując się pokonać Wielebnego i zdążyć na ślub w najnowszym programie interaktywnym „Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny”, natychmiast zobaczysz efekt swojej decyzji i nie umknie Ci ani chwila z tego ważnego dnia.

Oto pierwsze telewizory polecane przez Netflix w 2020 r.:

  • Modele Panasonic z serii HX750/HX800/HX810/HX820/HX830/HX850/HX880/HX900/HX940/HX970
  • Modele Samsung z serii QLED 8K / QLED 4K / Lifestyle
    Q950TS | Q900TS | Q800T | Q90T | Q80T | Q70T | The Sero | The Frame | The Serif
  • Modele Sony BRAVIA z serii X80H(XH80) / XH81 / X95H(XH95) / Z8H(ZH8) / Z9H oraz serii A8H(A8) / A9S(A9)

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnych modeli, przejdź do witryny programu telewizorów polecanych przez Netflix. Dostępność poszczególnych modeli polecanych do obsługi serwisu Netflix jest różna w zależności od kraju, nie wszystkie modele są również dostępne w każdym regionie. Testujemy wszystkie telewizory, na których można odtwarzać serwis Netflix i w ciągu roku będziemy przedstawiać nowe rekomendacje w miarę pojawiania się na ryku nowych urządzeń i ich aktualizacji.

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix Polska: Charlize Theron i Kiki Layne w zwiastunie filmu ‚The Old Guard’

Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Warsaw by Night”, „Mujeres arriba” i ” W 80 dni dookoła świata”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner