Top 10 – co jest najpopularniejsze w serwisie Netflix – nowa funkcjonalność

Facebooktwitter

Netflix od 24 lutego 2020 udostępnił w swoim serwisie nową zakładkę dla najpopularniejszych filmów i seriali – Top 10.

Netflix: Oprócz ogólnej listy 10 najlepszych tytułów, po kliknięciu na kartę Filmy lub Seriale będzie można zobaczyć bieżącą listę 10 najpopularniejszych seriali i 10 najpopularniejszych filmów.

Bez względu na to czy lubisz muzykę, filmy czy telewizję, Top 10 to świetny sposób, aby dowiedzieć się, co jest popularne. Dzisiaj wprowadzamy nową funkcję Top 10 w serwisie Netflix.

Ten nowy pasek informacyjny pozwoli Ci zobaczyć, co jest najpopularniejsze w serwisie Netflix w Twoim kraju. Będzie on aktualizowany codziennie, a pozycja wiersza będzie się różnić w zależności od tego, jak trafne są dla Ciebie dane seriale i filmy(Uwaga: to jest tylko przykład listy Top 10)

Filmy i seriale, które tworzą listy Top 10, będą również miały specjalną plakietkę „Top 10”, niezależnie od tego, gdzie pojawią się w serwisie Netflix. W ten sposób możesz łatwo zobaczyć, co jest popularne, bez względu na to, czy przeglądasz ofertę według gatunku lub na osobistej liście – lub podczas wyszukiwania określonych seriali lub filmów.

Ciągle szukamy sposobów na ulepszenie serwisu Netflix. Właśnie dlatego eksperymentowaliśmy z listami Top 10 w Meksyku i Wielkiej Brytanii przez ostatnie sześć miesięcy. Członkowie serwisu z obu krajów uznali je za przydatne, dlatego teraz wdrażamy je i w innych krajach.

Oglądając świetny film lub serial, dzielisz się nim z rodziną i przyjaciółmi lub rozmawiasz o nim w pracy, aby inni też mogli się nim cieszyć. Mamy nadzieję, że lista 10 najlepszych tytułów pomoże stworzyć więcej tych wspólnych chwil, a także pomoże nam wszystkim znaleźć coś do oglądania szybciej i łatwiej.


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 23-24 lutego 2020

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 24 lutego – piąty sezon serialu „Zadzwoń do Saula”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner