Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 24 lutego – piąty sezon serialu “Zadzwoń do Saula”

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film i pierwszy odcinek 5. sezonu serialu Zadzwoń do Saula. Trzy filmy zostaną usunięte z oferty 2 marca 2020r.

Dzisiejsze nowości

pierwszy odcinek 5. sezonu Zadzwoń do Saula / Better Call Saul (2015) | serial, sezon 1-5 | UHD, 4K | 9,15/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1.: 10 odcinków – Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2.: 10 odcinków – Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3.: 10 odcinków – Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4.: 10 odcinków od 07.08.2018 – Jimmy zmaga się z szokującą stratą. Seria szemranych intryg popycha go jeszcze dalej w głąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

Pierwszy odcinek sezonu 5. od 24.02.2020. Sezon 5. – Jimmy — teraz jako Saul Goodman — rekrutuje nowych klientów. Kim ma moralny dylemat związany z pracą. Spór Lalo i Gusa nabiera kolorów.

 

S5O1 – 1. Magic Man – 55 min

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mocny

My Mother / Moja mama (2019)
film – 1g49m – polskie napisy

Młoda kobieta, która nie ma najlepszych wspomnień z dzieciństwa, postanawia mimo wszystko wrócić do rodzinnego miasteczka, by odbudować relacje z nadopiekuńczą matką.

W rolach głównych: Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur

Gatunki: Filmy tureckie, Dramaty
Kategorie: Wzruszający

Filmy  dostępne tylko do 1 marca 2020r

Jumanji: Welcome to the Jungle / Jumanji: Przygoda w dżungli (2017)
film – 1g59m – polskie napisy i dubbing

Czwórka nastolatków zostaje wciągnięta do dżungli w grze wideo i musi uporać się z trudną misją po przybraniu formy komicznie niedopasowanych dorosłych awatarów.

Tak jak oryginalne „Jumanji”, sequel okazał się hitem box office’u i zarobił na całym świecie prawie miliard dolarów.

 

W rolach głównych: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black
Twórcy: Chris Van Allsburg

Gatunki: Filmy dla nastolatków, Filmy oparte na literaturze, Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Przygodowe, Filmy familijne i dla dzieci, Science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Kategorie: Zastrzyk adrenaliny, Fantazyjne, Emocjonujące

For Grace (2015)
film – 1g31m – 6,13/10 – polskie napisy i lektor

Szef kuchni Curtis Duffy pilnuje budowy swojej restauracji, Grace, jednocześnie wspominając trudne dzieciństwo i niełatwe relacje w dorosłym życiu.

Danny Says (2015)
film – 1g43m – 5,59/10 – polskie napisy

Film dokumentalny o ekscentrycznym dziennikarzu Dannym Fieldsie, który pomógł rozwinąć skrzydła wielu artystom awangardowym, późniejszym ikonom muzyki.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – ponad 30 filmów i seriali dostępnych tylko do końca lutego 2020r

Netflix nabył prawa do komedii „DON’T LOOK UP” z Jennifer Lawrence w roli głównej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner