Netflix zapowiada dokument oryginalny „Becoming. Moja historia” o życiu i kulisach trasy promocyjnej wspomnień pierwszej damy USA Michelle Obamy

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix zapowiada dokument Becoming. Moja historia o życiu i kulisach trasy promocyjnej wspomnień pierwszej damy USA Michelle Obamy, który zadebiutuje w ofercie już 6 majka 2020r.

Becoming. Moja historia to bardzo intymne spojrzenie na życie byłej pierwszej damy USA, Michelle Obamy, w czasie przełomowych zmian — nie tylko w jej życiu prywatnym, ale również w kraju, któremu u boku męża służyła w Białym Domu przez ponad osiem ważnych lat. Dokument przedstawia wyjątkowe kulisy trasy promującej książkę Michelle Obamy, w czasie której była pierwsza dama odwiedziła 34 miasta i odkrywała wraz ze swoimi czytelnikami, jak ważną rolę w zwalczaniu podziałów społecznych odgrywa wspólnota i jaka siła kryje się w szczerości i uczciwości.

Netflix filmy

  • Reżyseria: Nadia Hallgren
  • Produkcja: Katy Chevigny, Marilyn Ness i Lauren Cioffi
  • Współprodukcja: Maureen A. Ryan
  • Produkcja wykonawcza: Priya Swaminathan, Tonia Davis

WIADOMOŚĆ OD MICHELLE OBAMY:

Z przyjemnością informuję, że 6 maja w serwisie Netflix będzie miała miejsce premiera filmu „BECOMING. MOJA HISTORIA” w reżyserii Nadii Hallgren. To dokument o moim życiu i kulisach trasy promocyjnej, w której wzięłam udział po wydaniu moich wspomnień.

Te miesiące, które spędziłam w podróży — spotykając się z czytelnikami w miastach i miasteczkach rozrzuconych po całym świecie — przekonały mnie, że wszystkich nas łączy coś naprawdę głębokiego i prawdziwego. W grupach dużych i małych, wśród młodszych i starszych, indywidualistów i członków wspólnoty dzieliliśmy się naszymi historiami, wypełniając te spotkania radością, obawami i marzeniami. Analizowaliśmy przeszłość i wyobrażaliśmy sobie lepszą przyszłość. Odnosząc się do motta mojej książki, wielu z nas pozwoliło dojść do głosu swoim nadziejom.

Te wspomnienia i poczucie więzi są dla mnie ważne zwłaszcza teraz — gdy razem walczymy, by przetrwać pandemię, troszcząc się o naszych bliskich, dbając o nasze społeczności i starając się nie zaniedbać obowiązków związanych z pracą i szkołą. Jednocześnie próbujemy poradzić sobie ze stratą, zagubieniem i niepewnością.

Trudno jest dziś mieć poczucie stabilności i zachować optymizm, ale mam nadzieję, że tak jak ja, widzowie znajdą radość i odrobinę wytchnienia w dokumencie Nadii. To reżyserka obdarzona wyjątkowym talentem. W każdym ujęciu widać jej inteligencję i empatię. Co najważniejsze, Nadia rozumie znaczenie i siłę wspólnoty oraz jest w stanie magicznie przedstawić to w efektach swojej pracy.

Netflix filmy

Jak powszechnie wiadomo, wierzę w moc uścisków. Przez całe życie był to dla mnie najbardziej naturalny międzyludzki gest, najłatwiejszy sposób przekazania drugiej osobie, że ją wspieramy. Najtrudniejsze w naszej nowej rzeczywistości są rzeczy, które kiedyś były oczywiste: wizyta u przyjaciela, pocieszenie kogoś, kto cierpi, nawiązywanie nowych znajomości. To już nie takie proste.

Jestem tu, by wspierać moich czytelników i widzów. Wiem też, że wspieracie siebie nawzajem. Chociaż nie możemy już bezpiecznie się spotykać i czerpać siły z energii, jaką daje grupa, chociaż wielu z nas doświadcza żałoby, samotności i strachu, nadal musimy zachować otwarty umysł i próbować wczuć się w sytuację drugiego człowieka. Empatia to nasza ostatnia deska ratunku, dzięki której przetrwamy. Korzystajmy z niej, by obrać właściwy kierunek, skoncentrować się na tym, co najważniejsze, na nowo ustalić priorytety i znaleźć sposób, by zmienić świat tak, by spełniał nasze nadzieje.

Nawet w trudnych czasach, a może zwłaszcza w takim okresie, nasze historie cementują wartości i umacniają więzi. Dzielenie się nimi wskazuje nam drogę. Kocham i tęsknię!

#IAmBecoming

BECOMING. MOJA HISTORIA — premiera 6 maja 2020 r.

Becoming. Moja historia (2020) | film | 1g29m | można pobrać

Opis Netflix: Była pierwsza dama USA, Michelle Obama, szczerze opowiada o swoim życiu, nadziejach i relacjach w czasie trasy promującej książkę „Becoming. moja historia”.

W rolach głównych: Michelle Obama

Intymny portret Michelle Obamy oraz opowieść o jej życiu i marzeniach w reżyserii nagrodzonej Nadii Hallgren.

 

Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturowe, Dokumenty biograficzne
Kategorie: Pogodny, Osobisty, Inspirujący

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Czarna lista”

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Tajemnica anioła”, „Szkoła melanżu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner