Netflix Polska: Filmy dostępne tylko do 9 maja 2020

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska pomniejszy się w dniu 10 maja 2020r. o 6 filmów.

Filmy dostępne tylko do 9 maja 2020

Darkest Hour / Czas mroku (2017)
film – 2g5m – polskie napisy i lektor

Gdy widmo inwazji nazistów zawisa nad krajem, świeżo mianowany premier Wielkiej Brytanii, Winston Churchill, pobudza kraj do walki o przetrwanie.

Film był nominowany do sześciu Oscarów, a Gary Oldman otrzymał statuetkę dla najlepszego aktora.

W rolach głównych: Gary Oldman, Samuel West, Malcolm Storry

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy brytyjskie, Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty polityczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Kategorie: Intelektualny

Wstrząsająca i inspirująca historia, która wydarzyła się naprawdę. W świecie pogrążonym w wojnie, Winston Churchill (nominowany do Oscara® Gary Oldman) właśnie zostaje premierem Wielkiej Brytanii. Przed nim najtrudniejszy sprawdzian: musi zdecydować, czy negocjować z nazistowskimi Niemcami traktat pokojowy, czy sprzeciwić się i walczyć o ideały oraz wolność dla narodu.

Niepowstrzymane wojska niemieckie zajmują kolejne części Europy Wschodniej, groźba najazdu na Wielką Brytanię jest właściwie nieunikniona. Mając przeciw sobie nieprzygotowany do wojny naród, sceptycznego króla i własną partię, Churchill musi przekonać do siebie i swoich decyzji naród, by swoją decyzją zmienić historię świata.

The Adventure Club (2016)
film – 1g28m – polskie napisy

Trójka sprytnych i żądnych przygód dzieciaków znajduje tajemniczy klucz, który może im pomóc w odnalezieniu ukrytego skarbu.

Pyaar Ka Punchnama 2 (2015)
film – 2g15m – polskie napisy

Trzej młodzi kawalerowie poznają smutną prawdę na temat miłości, która, jak się okazuje, nie jest tak piękna i romantyczna, jak sobie wyobrażali.

Need for Speed (2014)
film – 2g10m – 6,99/10 – polskie napisy i lektor

Kierowca rajdowy wychodzi z więzienia i od razu bierze udział w szalonym wyścigu, aby dopaść człowieka, przez którego niesłusznie trafił za kraty.

Madras Café (2013)
film – 2g8m – polskie napisy

Agent hinduskiego wywiadu jedzie na wyspę, na której toczy się wojna, aby rozbić grupę rebeliantów. Tam spotyka pełną zapału dziennikarkę.

Aiyyaa (2012)
film – 2g31m – polskie napisy

Wygadana dziewczyna z konserwatywnej rodziny szuka mężczyzny swoich marzeń i odrzuca możliwość zawarcia zaaranżowanego małżeństwa.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix zapowiada dokument oryginalny „Becoming. Moja historia” o życiu i kulisach trasy promocyjnej wspomnień pierwszej damy USA Michelle Obamy

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Tajemnica anioła”, „Szkoła melanżu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner