UPC przenosi prędkość polskiego internetu na jeszcze wyższy poziom i otwiera erę gigabitową, oferując jako pierwszy ogólnopolski operator internet o prędkości 1 Gb/s

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

UPC Polska - warszawa lacza 1gbit
Otrzymaliśmy właśnie info prasowe z UPC Polska dotyczące wejścia do oferty konsumenckich łączy światłowodowych o prędkości 1Gb/s. Zapraszamy do lektury.

UPC Polska jako pierwszy ogólnopolski operator oferuje konsumentom światłowodowy internet o prędkości 1Gb/s. Oferta będzie dostępna dla klientów w Warszawie, a już od jutra możliwe będzie zamówienie nowej usługi w przedsprzedaży. Warszawa będzie pierwszym Giga Miastem w Polsce i drugim w europejskiej sieci Liberty Global, obok niemieckiego Bochum, które skorzysta z wdrożenia tego standardu. Gigabitowe sieć i technologia jeszcze bardziej pomogą klientom UPC w pełni korzystać ze zdobyczy ery cyfrowej. Firma będzie stopniowo ogłaszać dostępność giga prędkości w innych lokalizacjach.

Wprowadzenie prędkości 1 Gb/s rozpoczyna erę gigabitową w Polsce i potwierdza naszą pozycję lidera w zakresie internetu oraz telewizyjnej rozrywki. Uruchomienie przełomowej prędkości gigabitowej, które jest rezultatem wielomilionowych inwestycji w rozwój światłowodowej technologii DOCSIS 3.1, pozwoli oferować klientom nowe możliwości w zakresie wirtualnej rozrywki, a także wesprze w rozwoju biznesu. Przełomowa prędkość 1Gb/s, uzupełniona o konsekwentne podnoszenie prędkości lojalnym klientom, a także bogatsze portfolio w zakresie prędkości internetowych oraz rozrywki telewizyjnej, jest dowodem na to, że zespół UPC Polska chce wprowadzać innowacje i stale zwiększać satysfakcję klientów.

 

Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Nowy modem Giga Connect Box i Smart Wi-Fi

Wraz z nową ofertą UPC podniesie również jakość domowego Wi-Fi dzięki innowacyjnemu modemowi Giga Connect Box. Jedną z rynkowych przewag urządzenia jest system Smart Wi-Fi, który zarządza siecią bezprzewodową w domu lub biurze. Oprogramowanie m.in inteligentnie zarządza podziałem łącza pomiędzy podłączonymi do sieci urządzeniami, zapewniając użytkownikom bezproblemowe, optymalne połączenie z internetem.

UPC stale podnosi prędkość internetu w Polsce

UPC Polska jest liderem w zakresie oferowanego w Polsce szybkiego internetu i stale zwiększa prędkości internetu swoim klientom. W sierpniu, w ramach unikatowego programu podnoszenia prędkości, firma podniosła prędkość internetu do 150 Mb/s około 300 000 klientów, dzięki czemu średnia prędkość użytkowana przez klientów UPC przekroczyła już 170 Mb /s i stale rośnie.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na wrzesień 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Netflix Polska: Netflix Originals – lista filmów i seriali z opisami Wrzesień 2018


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...