Netflix Polska: Netflix Originals – lista filmów i seriali z opisami Wrzesień 2018

Facebooktwitter

netflix original
Wrzesień – czas do szkoły! A gdyby tak przedłużyć sobie wakacje i spędzić jeszcze trochę czasu z Netflix? Wziąć udział w eksperymencie medycznym, cofnąć się do czasów, kiedy nie było telefonów komórkowych, a na końcu przenieść się do świata animacji dla dorosłych?

Pozwolą Ci na to wrześniowe premiery Netflix Originals.

 

NETFLIX ORIGINAL – WRZESIEŃ 2018 

 

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

Katedra w Barcelonie    (1/9/18)
W XIV-wiecznej Barcelonie chłop pańszczyźniany, który wytrwale dąży do bogactwa i wolności, ściąga na siebie pogardę szlachty i wzbudza podejrzliwość Inkwizycji.

Sisters                  (1/9/18)
Dzięki wyznaniu, jakiego jej ojciec dokonał na łożu śmierci, Julia odkrywa, że ma ponad 100 braci i 2 siostry: skłóconą z życiem gwiazdę telewizji Roxy i wiecznie spiętą prawniczkę Edie.

Atypowy: Sezon 2           (7/9/18)
Podczas gdy Elsa i Dough mierzą się ze skutkami swojego kryzysu małżeńskiego, a Casey stara się dostosować do atmosfery panującej w jej nowej szkole, Sam przygotowuje się do życia absolwenta.

Telefonistki: Sezon 3      (7/9/18)
Po tragedii Lidia niestrudzenie walczy o dobro swojej rodziny, Carlota uczy się mówić własnym głosem, Ángeles zaczyna działać pod przykrywką, a Marga odkrywa w sobie talent do prowadzenia księgowości.

Pierwszy i ostatni            (7/9/18)
Filmowcy udali się do więzienia w hrabstwie Gwinnett w stanie Georgia, aby uchwycić te dni, które mają największy wpływ na doświadczenia osadzonych: pierwszy i ostatni.

Marvel: Iron Fist: Sezon 2            (7/9/18)
Po pokonaniu Ręki nad Chinatown zawisło widmo wybuchu wojny o wpływy. Danny musi ochronić ulice Nowego Jorku.

Battlefish            (21/9/18)
Trwa sezon połowowy. Grupa łodzi rybackich zarzuca sieci na cennego tuńczyka białego na wodach u wybrzeża stanu Oregon, gdzie roi się od konkurencji.

BoJack Horseman: Sezon 5         (14/9/18)
BoJack powraca na ekrany jako gwiazda nowego serialu detektywistycznego „Philbert”, wyprodukowanego przez Księżniczkę Carolyn. Jednak demony, z którymi się zmaga, mają się świetnie.

Mistrzowie renowacji samochodów      (14/9/18)
Barwna załoga Gotham Garage bierze się za odświeżenie eklektycznej kolekcji samochodów. Sprzedają i kupują kolejne egzemplarze, aby zebrać na zapierającą dech w piersi brykę, na której będą mogli zarobić ogromne pieniądze.

Nieposkromiona: Sezon 2           (14/9/18)
Emilia stawia czoło przywódcy imperium narkotykowego, aby scalić na nowo swoją rozbitą rodzinę i zwalczyć szerzącą się w kraju korupcję.

American Vandal: Sezon 2          (14/9/18)
Po sukcesie pierwszego filmu dokumentalnego Peter i Sam poszukują nowego tematu. Wybierają przyprawiającą o zawrót głowy tajemniczą sprawę z waszyngtońskiego liceum.

Najbardziej niezwykłe domy świata: Sezon 2 Część A    (14/9/18)
Piers i Caroline ruszają na wyprawę po Portugalii, Szwajcarii, Japonii i Stanach Zjednoczonych, aby zwiedzić więcej niepowtarzalnych domów, wyróżniających się niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Maniac: Serial limitowany          (21/9/18)
Dwoje nieznajomych bierze udział w niepokojących badaniach klinicznych, które wymykają się spod kontroli. Występują: Emma Stone i Jonah Hill.

The Good Cop   (21/9/18)
Uczciwy gliniarz Tony Junior dostaje od swojego pozbawionego skrupułów ojca, emerytowanego funkcjonariusza nowojorskiej policji Tony’ego Seniora porady na każdy temat: od pracy po życie uczuciowe.

Norsemen: Sezon 2        (26/9/18)
Choć odkryto drogę morską wiodącą na zachód, mieszkańcy wioski Norheim wciąż muszą zmagać się z walkami o władzę i ciągłym zagrożeniem ze strony jarla Varga.

Somewhere Between    (28/9/18)
Lokalna producentka wiadomości telewizyjnych dostaje jedyną szansę, by ponownie przeżyć krwawy tydzień i zatrzymać seryjnego mordercę. Jeśli nie sprosta wyzwaniu, utraci swoją córkę na zawsze.

Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem: Sezon 2               (28/9/18)
W tym sezonie Jack wraz ze swym niezbyt żądnym przygód ojcem, Michaelem, wyruszy w podróż po Europie. Razem odwiedzą Alpy Bawarskie, Stambuł, Budapeszt, Rumunię, Mołdawię i Ukrainę.

Made in Mexico               (28/9/18)
Poznaj wystawny styl życia członków najsłynniejszych rodzin stolicy Meksyku i przekonaj się, czy łatwo dostać się w ich szeregi.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner