Wkrótce w serwisie Netflix: przypomnienia o ulubionych tytułach

Facebooktwitter


Netflix zapowiada zmiany w swoim serwisie – nowy sposób na przeglądanie nowości.

Netflix: Każdy miłośnik rozrywki — na czele z nami — nie znosi dwóch rzeczy:

  • Spojlerów, które zdradzają istotne szczegóły fabularne. Przecież chcemy się wzruszać, przeżyć rozczarowanie, dać się zaskoczyć albo nie spać po nocach z powodu tego, co zobaczyliśmy na ekranie, a spojlery, na które wpadamy w mediach społecznościowych, potrafią wszystko zepsuć.
  • Przeoczonych premier najnowszych tytułów, które szturmem zdobywają świat. Kiedy wszyscy mówią o najnowszym filmie, serialu lub programie, chcemy należeć do grona widzów, którzy obejrzeli go jako pierwsi, by dołączyć do rozmowy — albo zabłysnąć w towarzystwie, polecając najnowszą perełkę znajomym czy rodzinie.

Dlatego z ogromną satysfakcją udostępniamy nową funkcję, dzięki której użytkownicy — tacy jak Ty — będą otrzymywać przypomnienia o nowościach i tytułach, których premiera zbliża się wielkimi krokami. Na karcie „Najnowsze” — bo o niej mowa — która znajduje się na pasku nawigacyjnym w lewej części ekranu, znajdziesz tytuły podzielone na trzy przejrzyste kategorie: „Nowości z ostatniego tygodnia”, „Nowości w tym tygodniu” oraz „Już w przyszłym tygodniu”.

W tych trzech rzędach prezentujemy filmy, seriale i programy ze wszystkich gatunków — od dramatów przez komedie, horrory, dokumenty, produkcje zagraniczne i materiały oryginalne oraz licencjonowane aż po tytuły dla dzieci.

Dzięki nowej funkcji użytkownicy mogą przeglądać ostatnio dodane tytuły oraz produkcje, które wkrótce pojawią się w naszym serwisie.

I co najlepsze, od teraz użytkownicy mogą ustawić przypomnienie o dostępności wybranego tytułu w serwisie Netflix. W tym celu wystarczy tylko kliknąć przycisk „Przypomnij mi” — i gotowe!

Jak to się zaczęło

Zauważyliśmy, że nasz comiesięczny newsletter informujący o nowościach w serwisie Netflix, który zaczęliśmy publikować około 7 lat temu, cieszy się ogromną popularnością. Stanowi on nie tylko źródło wiedzy o najnowszych tytułach, ale jest też źródłem inspiracji.

Oczywiście nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami poprawiającymi wrażenia użytkowników. Dlatego zastanawialiśmy się, jak sprawić, by użytkownicy mogli łatwiej na bieżąco otrzymywać powiadomienia o ulubionych klasykach czy nowościach.

Dla wygody użytkowników

Funkcję uruchomiliśmy w sierpniu i będziemy ją udostępniać stopniowo na kolejnych obsługiwanych urządzeniach przez klika najbliższych tygodni. Karta „Najnowsze” będzie dostępna na wszystkich urządzeniach z obsługą serwisu Netflix, w tym na wielu konsolach do gier oraz urządzeniach marki Roku. W ciągu kilku miesięcy ta szalenie przydatna funkcja zostanie udostępniona także na telewizorach Smart TV i innych urządzeniach. Więcej informacji o funkcji można znaleźć w naszym Centrum pomocy.

Mamy nadzieję, że nowe rzędy zagwarantują użytkownikom naszego serwisu solidną porcję rozrywki — na tym zależy nam najbardziej. Chcesz otrzymać powiadomienie w chwili premiery najnowszego sezonu serialu „The Crown”? Nie ma sprawy! A może robisz plany na nadchodzące dni i chcesz wiedzieć, kiedy mają premierę „Wybory Paytona Hobarta”? Załatwione. Karta „Najnowsze” to prawdziwa skarbnica wiedzy.

Źródło: Materiały prasowe firmy Netflix Inc.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 6-7 września 2019

Premiery w ofercie Netflix Polska – 6 września 2019

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Wkrótce w serwisie Netflix: przypomnienia o ulubionych tytułach

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner