Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 6-7 września 2019

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.3]


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na wrzesień 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś trzy nowe filmy.

Noc w muzeum 2 / NIGHT AT THE MUSEUM: BATTLE OF THE SMITHSONIAN (2009) | film przygodowy, komedia | 100m | 7+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6/10

Ochroniarz Larry Daley (Ben Stiller) musi zapanować nad chaosem w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów. W nocy budzą się one do życia. Mężczyzna tym razem musi stoczyć epicką walkę z egipskim faraonem, który nie tylko pragnie przejąć kontrolę nad muzeum, ale też nad światem. Kontynuacja przebojowej komedii o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. W głównych rolach po raz kolejny występują trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy Ben Stiller (Poznaj moich rodziców) oraz nieżyjący już zdobywca Oscara Robin Williams (Buntownik z wyboru). Do obsady dołączyły, takie gwiazdy jak: sześciokrotnie nominowana do Nagrody Akademii Amy Adams (American Hustle), zdobywca nominacji do Oscara Owen Wilson (O północy w Paryżu) oraz laureat sześciu nagród Emmy Hank Azaria (Miłość i inne używki). Za kamerą po raz kolejny stanął nominowany do Nagrody Akademii Shawn Levy (serial Stranger Things). W produkcji nie brakuje zabawnych gagów oraz dopracowanych efektów specjalnych.

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Hank Azaria, Robin Williams, Amy Adams, Owen Wilson, Ben Stiller
Kraj: USA

Opis dystrybutora: Ben Stiller ponownie w roli Larry’ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.



Noc w muzeum / NIGHT AT THE MUSEUM (2006) | film przygodowy, komedia | 104m | 7+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Larry Daley (Ben Stiller) jest życiowym nieudacznikiem, który desperacko potrzebuje jakiejkolwiek pracy, aby była żona nie odebrała mu prawa do opieki nad ukochanym synem. W końcu udaje mu się znaleźć posadę stróża nocnego w Muzeum Historii Naturalnej. Już podczas swojego pierwszego dyżuru odkrywa, że po zachodzie słońca eksponaty budzą się do życia, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Brawurowo zagrana komedia, której gwiazdami są trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy Ben Stiller (Poznaj moich rodziców) oraz nieżyjący już zdobywca Oscara Robin Williams (Buntownik z wyboru). W głównych rolach występują także Carla Gugino (Mali agenci), nominowany do Złotego Globu Dick Van Dyke (Mary Poppins) oraz Mickey Rooney (Komedia ludzka). Produkcja autorstwa nominowanego do Nagrody Akademii Shawna Levy’ego (serial Stranger Things) kipi dobrym humorem i jest bardzo udaną parodią filmów grozy. Jej atutem są również wyśmienite efekty specjalne. Film okazał się wielkim hitem kinowym, zarabiając na całym świecie ponad 570 mln dolarów.

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Carla Gugino, Robin Williams, Ben Stiller, Mickey Rooney, Dick Van Dyke
Kraj: USA


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...